Nowa Nova Maxi Cosi (4.9) – elegancja i jakość za relatywnie korzystną cenę

Maxi Cosi Nova 4w1

Maxi Cosi Nova
Kolory wózka
Funkcje wózka
Nova – wózek klasy premium, wielce obiecująca, i już bardzo pozytywnie przyjęta przez klientów, propozycja znanej holenderskiej marki. Wielofunkcyjny wózek z wieloma zaletami i niewielkimi wadami, ale podobnie jak wśród ludzi tak i wśród wózków  nie ma niestety ideałów. Jako że, te pierwsze ( zalety) zdecydowanie przeważają nad drugimi ( wady) , to w  rankingu wózków zasłużyła na wysokie oceny.
Wózek występuje w wersji trzy i czterokołowej – jako odpowiednio Nova 3 i 4. W wersji spacerowej cena około 2000 zł, w głęboko-spacerowym 2w1 cena od 2700 do 3000 zł. W wersji 3w1 0d 3000 do 3500 zł za konfiguracje 4w1 z bazą

Maxi Nova spacerówka

Maxi Cosi Nova spacerówka

isofix zapłacimy około 3800 – 4000 zł.
Ceny obiektywnie niemałe, ale  ze względu na jakość wózka i faktyczną klasę premium , relatywnie umiarkowane i bardzo konkurencyjne w stosunku do propozycji innych marek.
Wyposażenie praktycznie pełne folie, moskitiery, adaptery, klipsy do parasolki. Brakuje jedynie parasolki przeciwsłonecznej, co jest pewnym minusem.
Zalety : zacznijmy od cechy bardzo istnej dla każdej użytkowniczki, czyli wyglądu.Wózek jest zarówno ładny jak bardzo elegancki w wykończeniu detali, przykładem – bardzo estetyczne wykończenie rączki, co  imituje w dotyku kierownicę dobrego auta.
Duże pneumatyczne koła czynią jazdę komfortową i bezproblemową. Duża, kubełkowa spacerówka zapewnia komfort dzieciom o różnej wadze.
Na koniec zalet fantastyczna łatwość składania, dziecko nowatorskiej patentowi wózek  składa się praktycznie sam bez użycia rąk, za co producent dostał nagrodę.

Wady: relatywnie duży po złożeniu, więc nie mieści się do mniejszych samochodów.
Czas oczekiwania około 2 tygodni,

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php