Peg-Perego Book Plus Completo opinie (4,8) · Sprytna i kompaktowa spacerówka, teraz w dobrej cenie

Peg Perego Book Plus Comlpeto 2013

Peg-Perego Book Plus Comlpeto 2014

Peg-Perego Book Plus Completo – sklep DinoInternetowe sklepy dziecięce oferują wózki spacerowe Peg Perego Book Plus Comlpeto w cenach od 1349 zł. Book Plus Comlpeto zajmują dobre miejsca w rankingach.
Renomowana włoska marka  dopiero co wypuściła na rynek swój najnowszy produkt, spacerówkę Peg Perego Book Plus Comlpeto. Od pierwszych chwil model zbiera bardzo pochlebne opinie od klientów, gdyż  wyroby firmy są montowane we Włoszech i ich jakość jest bardzo wysoka.
Nowoczesny design, dobrze wykończenie i wysoka jakość to czynniki, które sprawiają, że jest on dobrze oceniany. Niezaprzeczalnym atutem spacerówki jest jej zwinność, przez co Book najlepiej sprawuje się w miejsko-marketowym środowisku. Co prawda w trudniejszych warunkach też sobie radzi, ale już znacznie ciężej nim jeździć, daje wówczas o sobie znać raczej twarde zawieszenie.
W komplecie  znajdują się: folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki, uchwyt na kubek oraz kosz na zakupy. Dodatkowo Book Plus ma regulowany podnóżek i oparcie odchylane do pozycji pozwalającej na komfortową drzemkę.
Oczywiście, nie jest to produkt idealny, w ubiegłym roku cena był znacznie wyższa – ok. 1700 ale ostanio  można go kupić za ok 1350 zł. Waga  jest umiarkowana – 9,5 kg.

Jedna odpowiedź do “Peg-Perego Book Plus Completo opinie (4,8) · Sprytna i kompaktowa spacerówka, teraz w dobrej cenie”

  1. Magda pisze:

    Cena od wielu miesięcy na tym samym poziomie. Cena 1350 doytczy chyba modelu Sportivo a nie Completo…

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php