Peg Perego Duette SW opinie (4,14) · Dobry wózek dla bliźniąt, ale niestety nie najtańszy

Peg Perego Duette SW

Peg Perego Duette SW

Cena wózka dla bliźniąt  Peg Perego Duette SW   to kwota około 2300zł i otrzymał dość przyzwoite oceny w rankingu.
Bliźniacza spacerówka o nowoczesnym designie i dużych kołach jest niezwykle intrygującą propozycją włoskiej firmy Peg Perego.
Wizualnie robi bardzo dobre wrażenie, przy bliższym poznaniu też nie jest źle, wózek ma przednie koła skrętne z możliwością blokady, siedziska odchylane do pozycji leżącej oraz regulowane podnóżki. Dodatkowo zarówno jedno jak i drugie siedzisko można swobodnie i niezależnie montować w obu kierunkach.
Producent dla poprawy sterowności zamiast tradycyjnej rączki zastosował kierownicę – t0 ciekawy pomysł, który najwyraźniej się sprawdza.
Duże koła w połączeniu z pomysłową kierownicą ułatwiają manewrowanie i sprawiają, że model bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach. W komplecie do Peg Perego Duette SW znajdują się duży kosz na zakupy, budki, pokrowce na nóżki oraz pałąki bezpieczeństwa. W opcji można na stelażu zainstalować gondolkę lub fotelik samochodowy.
Waga jest bardzo dobra jak na bliźniaka – 12 kg. Największą wadą  jest cena, która kształtuje się w granicach 2250 zł – nie każdy może więc sobie na niego pozwolić. Mankamentem  są też jego duże rozmiary po złożeniu. Ogólnie wózek oceniamy pozytywnie.

Jedna odpowiedź do “Peg Perego Duette SW opinie (4,14) · Dobry wózek dla bliźniąt, ale niestety nie najtańszy”

  1. Pablo pisze:

    Serwis jedynie w Poznaniu, Drogi przy zakupie, często zrywające się linki sterujące skrętem przednich kół – NIE POLECAM chyba że lubicie się bawić w majsterkowiczów (ale nie jest prosty w naprawie)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php