Peg-Perego Pliko Mini Classico forum opinie (4,02) · Lekki jak piórko i kompaktowy

Peg-Perego Pliko Mini Classico

Peg-Perego Pliko Mini Classico

Średnia cena rynkowa Peg-Perego Pliko Mini Classico kształtuje się na poziomie od 700 zł do 800 zł.
Ultra-mała kompaktowa parasolka jest najmłodszym, najmniejszym i najbardziej poręcznym modelem jaki w swojej ofercie ma do zaprezentowania firma Peg-Perego.
Wózek jest lekki jak piórko, waży zaledwie 5,7 kg i lżejszy od niego jest chyba jedynie Hauck Go-S. Całkiem nieźle się prowadzi, z tym że trzeba mieć świadomość, że spacerówki typu parasolka nie są przystosowane do jazdy w trudnych warunkach, najlepiej sprawują się na zakupach, w podróży samolotem, czy komunikacją miejską.
Model posiada: budkę z okienkiem, regulowany podnóżek, kosz na zakupy, oraz regulowane oparcie (pozycja całkowicie pionowa, półleżąca i leżąca). Jedyne wady jakie można zaobserwować w tym modelu to dość głośne kółka, brak pałąka oraz cena, która kształtuje się w granicach 750 zł – to sporo jak na taki wózeczek -niemniej jednak produkt oceniamy pozytywnie.

Jedna odpowiedź do “Peg-Perego Pliko Mini Classico forum opinie (4,02) · Lekki jak piórko i kompaktowy”

 1. Marcin pisze:

  Szukaliśmy z żoną wózka parasolki dla niespełna rocznego dziecka.
  Miał być możliwie lekki, aby ułatwić sobie chodzenie po schodach.
  Oglądaliśmy wszystkie możliwe propozycje w okolicznych sklepach i ten przykuł najbardziej naszą uwagę pomimo, iż cena nie była najniższa.
  Wyboru nie żałujemy, a dodatkowo widzimy wiele rozwiązań nie spotykanych w innych tego typu wózkach.
  1. Wózek jest naprawdę głęboki i szeroki, można śmiało ubrać malucha w strój zimowy i spokojnie się zmieści.
  2. Oparcie w pozycji leżącej – rewelacja do tego łączna długość powierzchni to nieco ponad 80cm. Roczne dziecko leży tak, że nawet nogi nie wystają. Dodatkowo mamy foliowe okienko i widać dzieciaczka.
  3. Wózek można naprawdę składać i rozkładać jedną ręką. Czyli dzieciaczek w jednej ręce w drugiej wózek i żadne schody nam nie straszne.
  4.Wózek po złożeniu stoi sam pionowo zajmując mało miejsca, ale i możemy go złożyć i postawić na każdej powierzchni i nic się nie ubrudzi.
  Jeśli miałbym wymieniać wady to na pewno koła mogłyby być bardziej gumowe/miękkie bo na mniej równej powierzchni trochę hałasują. Z tego co wiem nie bardziej niż inne parasolki, ale po innych rozwiązaniach i samej cenie czy tam firmie wymagałbym czegoś więcej. Konstrukcja samego wózka jest lekko chybotliwa, nie jest taki super sztywny, co prawda nie ma możliwości aby wózek się przewrócił, ale na początku może to przeszkadzać. Po paru dniach to dziwne wrażenie znika i nawet się tego nie zauważa.
  Wózek bardzo polubiliśmy za jego praktyczność i zapewne jeszcze długo nam posłuży.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php