Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo opinie (4,28) · Innowacyjna parasolka

Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo

Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo

Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo  kosztuje w granicach  1600zł .
Opiniowany wózek otrzymał przyzwoite oceny w rankingu
Jest to trochę nietypowa parasolka, której innowacyjność wynika z faktu, iż na jej stelażu można zainstalować gondolę lub fotelik samochodowy. Pliko Switch jest zmodyfikowaną wersją bardzo popularnego  Pliko P3 (również wielofunkcyjnej parasolki). Różni się od niego tym, że siedzisko spacerowe może być montowane w obu kierunkach.
Wózek ma regulowane rączki, a oparcie rozkładane jest do pozycji leżącej,  przeznaczony jest dla dzieci do 20 kg. Dodatkowo Pliko Switch posiada obrotowe koła przednie z możliwością zablokowania, oraz tylne wyposażone w centralny hamulec. W zestawie znajdują się: obszerna budka- przekształcana w daszek przeciwsłoneczny, pokrowiec na nóżki oraz folia przeciwdeszczowa.
Do niezaprzeczalnych zalet należą ruchome szelki, dzięki którym dziecko ma swobodę ruchu, dobra jakość wykonania oraz możliwość ustawienia siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Użytkowany na w miarę równym terenie jest bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu, problem pojawia się gdy jeździmy wózkiem po nierównym podłożu, wówczas nie jest już tak łatwo. Waga parasolki to 8,6 kg. Cena niestety jest wysoka i kształtuje się w granicach 1600 zł.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php