Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo opinie (4,28) · Innowacyjna parasolka

Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo

Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo

Cena rynkowa wózka Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo  kształtuje się w granicach  1600zł .
Wózek spacerowy  Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo otrzymał nie za wysokie oceny w rankingu wózków dziecięcych.
Opinie o wózku spacerowym   Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo.
Peg-Perego Pliko Switch Compact Completo to trochę nietypowy wózek parasolka, którego innowacyjność wynika z faktu iż na stelażu wózka można zainstalować gondolę lub fotelik samochodowy. Pliko Switch jest zmodyfikowaną wersją bardzo popularnego wózka spacerowego Pliko P3 (również wielofunkcyjnej parasolki). Różni się od niego tym, że siedzisko spacerowe może być montowane w obu kierunkach.
Wózek ma regulowane rączki, a oparcie rozkładane jest do pozycji lżącej i przeznaczony jest dla dzieci do 20 kg. Dodatkowo Pliko Switch posiada obrotowe koła przednie z możliwością zablokowania, oraz tylne wyposażone w centralny hamulec. W zestawie do wózka znajdują się: obszerna budka- przekształcana w daszek przeciwsłoneczny, pokrowiec na nóżki oraz folia przeciwdeszczowa.
Do niezaprzeczalnych zalet wózka należą ruchome szelki, dzięki którym dziecko ma swobodę ruchu, dobra jakość wykonania oraz możliwość ustawienia siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek użytkowany na w miarę równym terenie jest bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu, problem pojawia się gdy jeździmy wózkiem po nierównym podłożu, wówczas nie jest już tak łatwo. Waga parasolki to 8,6 kg. Cena niestety jest wysoka i kształtuje się w granicach 1600 zł.

Dodaj Komentarz

Translator

Dni otwarte Tako
Rabaty do 10% - Gratisy dla kupujących


Dino - Łódź, Piotrkowska 91
Od 1 do 31 Stycznia 2015

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Recenzje i komentarze klientów


css.php