Prampol Twister opinie (3,78) · Ma swoje zalety ale niestety i wady

Prampol Twister

Prampol Twister

Zakup wózka Prampol Twister to koszt rzędu 1200 zł.
Produkt ma ciekawy design i przyjemną dla oka kolorystykę. Posiada miękkie zawieszenie, wszystkie koła pompowane, przednie skrętne z możliwością blokady oraz regulowaną rączkę. Cechy te powodują, że łatwo się nim manewruje i jeździ nawet w tych bardziej wymagających warunkach. W komplecie  znajdują się : torba, kosz na zakupy i 2 budki oraz 2 pokrowce na nóżki do spacerówki i gondoli, a także materacyk do gondolki.
W wersji spacerowej  ma ustawiane w obu kierunkach siedzisko, regulowany podnóżek i oparcie odchylane do pozycji całkowicie leżącej, Twister wyposażony jest także w dodatkową wkładkę dla najmłodszych. W wersji głębokiej gondola ma regulowany zagłówek i funkcję kołyski.
Wózek posiada tyle wad co i  zalet, na plus z pewnością można zaliczyć: ciekawy design, łatwość prowadzenia i komfort dziecka w czasie jazdy po nierównym terenie. Na minus: głośną budkę w spacerówce, średnią jakość wykonania, niedoróbki i z czasem odpryskujący lakier.
Waga spacerówki 14,3 kg – średnia, cena zestawu spacerówka+ gondola niska – 1150 zł, ale co z tego, skoro jakość też nie za wysoka.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php