Quinny Buzz 3 opinie (4,6) · czarodziejski wózek transformers

Quinny Buzz 3

Quinny Buzz 3

Cena  Quinny Buzz 3  kształtuje się w granicach 1550 zł – 3000  zł i zależy od elementów zestawu i wyposażenia. Wózki te mogą pochwalić się dobrymi pozycjami w rankingach.
Buzz 3 zachwyci każdego swoim nowatorskim wyglądem.  W zestawie znajdują się :  folia przeciwdeszczowa ,pompka, siedzisko małe do 18 m-ca, siedzisko duże powyżej 18 m-ca.  , torba na akcesoria, adapter do fotelika i gondolki.  Wózek posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań : automatyczne rozkładanie ( można rozłożyć jednym dotknięciem), trzy pozycje siedziska przodem i dwie tyłem do kierunku jazdy . Koła posiadają łożyska kulkowe, przednie koła obrotowe o 360 stopni.  Spacerówka jest lekka waży 6 kg .  Lecz jak to zwykle bywa –  z wysoką jakością związana jest wysoka cena (średnia cena rynkowa : 1600 zł).

2 Odpowiedzi do “Quinny Buzz 3 opinie (4,6) · czarodziejski wózek transformers”

  1. sylwiamama pisze:

    w pierwszej kolejności zwrócił moją uwagę jego nowatorski wygląd, ale wózek ma wiele inych zalet, mnie mi.in zachwyciło automatyczne rozkładanie, bo bardzo ułatwia zycie. Dodatkowo jest leciutki i mamy moga go swobodnie wnosić i przenosić, przynajmniej ja nie mam z tym większego problemu

  2. Agulam pisze:

    Wózek jest rewelacyjny!! bardzo stabilny, poradzi sobie w każdym terenie, jest bardzo lekki, co pomaga mi w dźwiganiu go (wózka) i syna na 3 piętro :) Szybko się składa, zajmuje mało miejsca, polecam go każdej mamie!!

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php