Recaro Akuna opinie (4,2) · Drogi wózek elitarnego producenta fotelików samochodowych

Recaro Akuna

Recaro Akuna

Forum wózków opiniuje Recaro Akuna.
Jest to spacerówka parasolka renomowanej niemieckiej firmy specjalizującej się głównie w produkcji wysokiej jakości, niezwykle bezpiecznych fotelików samochodowych. Nie dziwi więc, że jak na ten typ wózka jest bardzo wytrzymały, czego nie można powiedzieć o większości modeli tego typu. Dodatkowo siedzisko spacerowe co także jest rzadko spotykane w parasolkach może być montowane w obu kierunkach.
Jak przystało na parasolkę jest zwrotny i łatwy w użytkowaniu, co prawda nie należy do najlżejszych, (10,5 kg), ale bezpieczne i wytrzymałe wózki z reguły mają większą masę. Przeznaczony jest dla dzieci do 15 kg, ma regulowane aż do pozycji leżącej oparcie i jak na wózek o małych kółkach prowadzi się bardzo wygodnie i płynnie.
Model jako jeden z niewielu na rynku może być  także wózkiem wielofunkcyjnym, można go bowiem kupić także w zestawie z gondolą i fotelikiem samochodowym RecaroYoung Profi Plus.
Produkt poza tym, że powala na kolana jakością i wytrzymałością to niestety także ceną. Koszt samej spacerówki to ok 1450 zł – bardzo drogo.

2 Odpowiedzi do “Recaro Akuna opinie (4,2) · Drogi wózek elitarnego producenta fotelików samochodowych”

  1. mysiupysiuaga pisze:

    wózek użytkuje już od pół roku i nie mam z nim żadnych problemów. faktycznie kolorystykę nazwałabym dość ubogą, ale pomijając ten fakt ogólnie super wózek:

    fotel rozkłada sie do całkowitego leżenia, jest bardzo zwrotny, wygodny, siedzisko wózka można zamontować w obu kierunkach, poza tym w standardzie posiada pałąk i pojemnik na kubek, co jak się okazuje jest rzadkością w większości spacerówek z wyższej półki cenowej…

    minusem jest jego waga – 11kg, aby go przewieźć (mimo zapewnień producenta że składa sie jak parasolka) – trzeba mieć na prawdę pojemny bagażnik, ponieważ ze względu na wypinane siedzisko zajmuje on bardzo duzo miejsca… nie składa się tak bardzo jest spacerówki-parasolki, które nie maja wypinanego siedziska

  2. Basia pisze:

    Wózek niezwykle wytrzymały i bardzo uniwersalny. Nasza córeczka jeździ nim od 6 miesiąca życia. Wcześniej stelaż służył do przenoszenia fotelika (recaro young profi plus) na dłuższe dystanse. Bardzo wygodny w składaniu. Używamy go już ponad rok i żadnych problemów. Jedynym minusem może być niewielki wybór kolorów.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php