Recaro Akuna opinie (4,2) · Drogi wózek elitarnego producenta fotelików samochodowych

Recaro Akuna

Recaro Akuna

Forum wózki: Opinie o Recaro Akuna.
Recaro Akuna jest spacerówką renomowanej niemieckiej firmy specjalizującej się głównie produkcją wysokiej jakości, niezwykle bezpiecznych fotelików samochodowych.
Jak się można spodziewać po tym producencie Akuna mimo, że jest to parasolka jest bardzo wytrzymały, czego nie można powiedzieć o większości wózków tego typu. Dodatkowo siedzisko spacerowe co także jest rzadko spotykane w parasolkach może być montowane w obu kierunkach.
Wózek ten jak przystało na parasolkę jest zwrotny i łatwy w użytkowaniu, co prawda nie należy do najlżejszych, (10,5 kg), ale bezpieczne i wytrzymałe wózki z reguły mają większą masę. Recaro Akuna przeznaczony jest dla dzieci do 15 kg, ma regulowane aż do pozycji leżącej oparcie i jak na wózek o małych kółkach prowadzi się bardzo wygodnie i płynnie.
Parasolka ta jako jedna z niewielu na rynku jest także wózkiem wielofunkcyjnym, można j bowiem kupić także w zestawie z gondolą i fotelikiem samochodowym RecaroYoung Profi Plus.
Akuna poza tym, że powala na kolana jakością i wytrzymałością to niestety także ceną. Koszt samej spacerówki to ok 1450 zł – bardzo drogo.

5 Odpowiedzi do “Recaro Akuna opinie (4,2) · Drogi wózek elitarnego producenta fotelików samochodowych”

 1. Wearing the most elegant fabric which could enrich the beauty in you can be regarded as the best technique for fabric selection. s the perfect time for people to entirely release themselves and
  embrace nature. To deal with these fashion difficulties you look at a celebrity
  fashions.

  my webpage – celebrity dresses for cheaper price

 2. A lot of these symptoms also mirror another deadly virus – the Ebola virus.
  Tantra teaches that lovemaking between a man and woman,
  when entered into with Awareness, is a gateway to both sexual and spiritual ecstasy.
  They key is finding the one that will relieve your migraine.

  Visit my blog :: pelvic floor exercises for women early skin to skin after

 3. And you know what they say: “once on the internet, stays on the internet”.

  If a person is interested in what they see on your Facebook page, it’s crucial that they have your contact
  information to learn more. SEO Traffic Lab can provide effective local SEO Lincoln services that
  can benefit your business.

  Have a look at my website – seal beach california

 4. mysiupysiuaga pisze:

  wózek użytkuje już od pół roku i nie mam z nim żadnych problemów. faktycznie kolorystykę nazwałabym dość ubogą, ale pomijając ten fakt ogólnie super wózek:

  fotel rozkłada sie do całkowitego leżenia, jest bardzo zwrotny, wygodny, siedzisko wózka można zamontować w obu kierunkach, poza tym w standardzie posiada pałąk i pojemnik na kubek, co jak się okazuje jest rzadkością w większości spacerówek z wyższej półki cenowej…

  minusem jest jego waga – 11kg, aby przewieźć wózek (mimo zapewnien producenta że składa sie jak parasolka) – trzeba mieć na prawdę pojemny bagażnik, ponieważ ze względu na wypinane siedzisko zajmuje on bardzo duzo miejsca… nie składa się tak bardzo jest spacerówki-parasolki, które nie maja wypinanego siedziska

 5. Basia pisze:

  Wózek niezwykle wytrzymały i bardzo uniwersalny. Nasza córeczka jeździ nim od 6 miesiąca życia. Wcześniej stelaż służył do przenoszenia fotelika (recaro young profi plus) na dłuższe dystanse. Bardzo wygodny w składaniu. Używamy go już ponad rok i żadnych problemów. Jedynym minusem może być niewielki wybór kolorów.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Dni otwarte Coletto
Rabaty do 10% - Gratisy dla kupujących


Dino - Łódź, Piotrkowska 91
Od 1 do 31 Sierpnia 2014

Translator

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Kategorie opiniowanych artykułów

Strony