Recaro Akuna opinie (4,2) · Drogi wózek elitarnego producenta fotelików samochodowych

Recaro Akuna

Recaro Akuna

Forum wózki: Opinie o Recaro Akuna.
Recaro Akuna jest spacerówką renomowanej niemieckiej firmy specjalizującej się głównie produkcją wysokiej jakości, niezwykle bezpiecznych fotelików samochodowych.
Jak się można spodziewać po tym producencie Akuna mimo, że jest to parasolka jest bardzo wytrzymały, czego nie można powiedzieć o większości wózków tego typu. Dodatkowo siedzisko spacerowe co także jest rzadko spotykane w parasolkach może być montowane w obu kierunkach.
Wózek ten jak przystało na parasolkę jest zwrotny i łatwy w użytkowaniu, co prawda nie należy do najlżejszych, (10,5 kg), ale bezpieczne i wytrzymałe wózki z reguły mają większą masę. Recaro Akuna przeznaczony jest dla dzieci do 15 kg, ma regulowane aż do pozycji leżącej oparcie i jak na wózek o małych kółkach prowadzi się bardzo wygodnie i płynnie.
Parasolka ta jako jedna z niewielu na rynku jest także wózkiem wielofunkcyjnym, można j bowiem kupić także w zestawie z gondolą i fotelikiem samochodowym RecaroYoung Profi Plus.
Akuna poza tym, że powala na kolana jakością i wytrzymałością to niestety także ceną. Koszt samej spacerówki to ok 1450 zł – bardzo drogo.

2 Odpowiedzi do “Recaro Akuna opinie (4,2) · Drogi wózek elitarnego producenta fotelików samochodowych”

  1. mysiupysiuaga pisze:

    wózek użytkuje już od pół roku i nie mam z nim żadnych problemów. faktycznie kolorystykę nazwałabym dość ubogą, ale pomijając ten fakt ogólnie super wózek:

    fotel rozkłada sie do całkowitego leżenia, jest bardzo zwrotny, wygodny, siedzisko wózka można zamontować w obu kierunkach, poza tym w standardzie posiada pałąk i pojemnik na kubek, co jak się okazuje jest rzadkością w większości spacerówek z wyższej półki cenowej…

    minusem jest jego waga – 11kg, aby go przewieźć (mimo zapewnień producenta że składa sie jak parasolka) – trzeba mieć na prawdę pojemny bagażnik, ponieważ ze względu na wypinane siedzisko zajmuje on bardzo duzo miejsca… nie składa się tak bardzo jest spacerówki-parasolki, które nie maja wypinanego siedziska

  2. Basia pisze:

    Wózek niezwykle wytrzymały i bardzo uniwersalny. Nasza córeczka jeździ nim od 6 miesiąca życia. Wcześniej stelaż służył do przenoszenia fotelika (recaro young profi plus) na dłuższe dystanse. Bardzo wygodny w składaniu. Używamy go już ponad rok i żadnych problemów. Jedynym minusem może być niewielki wybór kolorów.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Dni otwarte Tako
Rabaty do 10% - Gratisy dla kupujących


Dino - Łódź, Piotrkowska 91
Od 1 do 31 Stycznia 2015

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Recenzje i komentarze klientów


css.php