Recaro Monza Nova Seatfix opinie (4,09) · Bezpieczny, ale drogi fotelik samochodowy 15-36 kg

Recaro Monza Nova Seatfix 2013

Recaro Monza Nova Seatfix 2013

Na forum kolej na Monza Nova firmy Recaro. Nietuzinkowy niemiecki model 15 – 36 kg Monza Nova Seatfix  to najnowsza odświeżona wersja starego dobrego produktu o tej samej nazwie.
Może pochwalić się całkowicie nową konstrukcją, dzięki której w testach ADAC otrzymał notę dobrą (4) za bezpieczeństwo, posiada dodatkowo ochronę boczną ASP i specjalne prowadnice pasów zapewniające ich odpowiednie zapięcie. Nie za ciekawie wygląda natomiast sprawa toksyczności w skali od 1-5 ADAC  ocenił go zaledwie na 2, co jest nieco niepokojące.
Wykonany jest z dobrych jakościowo materiałów i mocowany jest w samochodzie za pomocą isofix lub samymi pasami (po uprzednim demontażu tych ostatnich zaczepów), posiada zagłówek regulowany na wysokość i na głębokość oraz regulowane odchylenie oparcia, które zapewniają komfort. Dodatkowymi atutami  są innowacyjny system głośników wbudowanych w zagłówek dający możliwość podłączenia MP3 i umilenia naszemu maluchowi monotonnej podróży, a także pomysłową poduszkę powietrzną w zagłówku, która pozwala jak najlepiej dopasować ułożenie główki dziecka w foteliku.
Waga  jest mała – 5,7 kg, nie można tego samego powiedzieć o cenie ok 800 zł to spory wydatek

Jedna odpowiedź do “Recaro Monza Nova Seatfix opinie (4,09) · Bezpieczny, ale drogi fotelik samochodowy 15-36 kg”

  1. kylu pisze:

    wg ADAC toksyczność 2 mają foteliki monza 2012, 2013 wypadają już na 4

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php