Romer Duo Plus ISOFIX opinie (4,18) · Wygoda i bezpieczeństwo są najważniejsze

Romer Duo Plus

Romer Duo Plus Highline

 Za fotelik Romer Duo Plus trzeba zapłacić  się w granicach 1250-1360 zł.
Wysoko w rankingach fotelików samochodowych 9-18.
Jest jednym z wielu niezwykle bezpiecznych fotelików jakie na rynek wprowadziła, jakby nie patrzeć, jedna z najlepszych firm w tej branży.
Duo Plus jest przeznaczony dla dzieci o wadze 9-18 kg, posiada komfortowe siedzisko oraz pasy ze specjalnymi otulinkami, które w razie wypadku znacznie zmniejszają obciążenia wokół głowy. Dodatkowo wyposażony jest w pokrowiec na zagłówek, ma regulowaną wysokość pasów (7 st0pni) oraz regulowane za pomocą specjalnej dźwigni oparcie.
W testach ADAC  za bezpieczeństwo otrzymał dobrą notę 4. Producent w trosce o bezpieczeństwo dzieci wyposażył ten model także w jedyny w swoim rodzaju system antyprzechyleniowy. Może być montowany w samochodzie za pomocą łączników ISOFIX lub też klasycznie za pomocą pasów.
Klienci, którzy wybrali opiniowany fotelik, wskazują takie jego zalety jak bezpieczeństwo wygoda i łatwość obsługi. Jeśli chodzi o wady, to posiada on jedną, aczkolwiek istotną, mianowicie bardzo wysoką cenę ok 1400 zł. Waga produktu jest umiarkowana – 6 kg.

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php