Romer Kidfix opinie (4,35) · Bezpieczeństwo przede wszystkim

Romer Kidfix Trendline

Romer Kidfix Trendline

Rzeczywista cena fotelika Romer Kidfix oscyluje w przedziale od 790zł do  940zł.
Warto sprawdzić  notowania fotelika  Romer Kidfix w rankingu fotelików samochodowych.
Foteliki opinie : Romer Kidfix.
Fotelik Kidfix renomowanej niemieckiej firmy Romer przeznaczony jest dla dzieci w wadze 15-36 kg w wieku 4-12 lat. Firma Romer wysoką pozycję na rynku zawdzięcza swojej niezwykłej dbałości o bezpieczeństwo dzieci podczas podróży. Kidfix jak wszystkie foteliki firmy Romer osiąga dobre wyniki w testach ADAC.
Specjalne wyprofilowanie fotelika zapobiega niebezpiecznemu ześlizgiwaniu się pasów podczas zderzenia. Ważne jest także, że bez względu na wzrost dziecka pasy przechodzą w taki sposób, że nie uciskają naszych pociech, co znacząco poprawia komfort podróży.
Romer Kidfix jest stabilny wygodny i bezpieczny, a duża paleta kolorystyczna tapicerek oraz prosta obsługa sprawiają że jest to produkt niezwykle atrakcyjny. Jest to fotelik z isofixem dzięki czemu bardzo dobrze trzyma się siedzeń w samochodzie. Waga fotelika to 6kg, a jego rynkowa cena waha się w granicach 900 zł.

Jedna odpowiedź do “Romer Kidfix opinie (4,35) · Bezpieczeństwo przede wszystkim”

  1. Another person basically help to make really articles or blog posts I would condition. This is the very first time I actually visited your online webpage and as much as right now? My partner and i amazed using the investigation you have made to create this specific upload amazing. Superb approach!

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Dni otwarte X-lander i Navington
Rabaty do 10% - Gratisy dla kupujących


Dino - Łódź, Piotrkowska 91
Od 1 do 31 Września 2014

Translator

Najlepszy Sklep Dziecięcy

Sklep Dziecięcy

Kategorie opiniowanych artykułów

Strony