Tako Jumper R5 – inspirująca nowość w trzech wariantach

Tako Jumper 5Tako Jumper R5 – 12 % taniej do 15 października 2017 Relacja ceny Jumpera 5 do innych modeli z tej klasy wózków jest korzystna dla omawianego produktu, pomimo że wiele produktów Tako w ostatnich miesiącach sporo zdrożało. Zestaw wielofunkcyjny 2w1 kosztuje około 1590 zł, a więc nie są to poziomy zawyżone, a wręcz odwrotnie całkiem konkurencyjne. Wózki 3w1 z fotelikiem Maxi Cosi Cabriofix i lub pasującym do tapicerki wózka Kite też wypadają cenowo bardzo korzystnie i konkurencyjnie. Szczególnie teraz w trakcie dni otwartych w Dino o których wspomnieliśmy powyżej.

nowoczesny model Jumper 5 - nowośc 2017

Tako Jumper 5 2w1

W wózku zastosowano koła żelowe, co – naszym zdaniem – stanowi idealny kompromis pomiędzy niską, jakże pożądaną,  wagą, a dobra amortyzacją i ergonomicznymi właściwościami jezdnymi. Sam udoskonalony stelaż z Moonlighta dodaje wózkowi wizualnej dynamiki.
Waga wózka z  gondolą 14 kg, a spacerówki 14,8 kg. Warte wzmianki są też: rączka z ekoskóry, centralny hamulec i
przekładane siedzisko, czy nowatorski system wpięcia gondoli i spacerówki.
Teraz wyjaśnienie trzech wersji: nowy Jumper 5 we wersji pojedynczej ma jeszcze dwóch braci bliźniaków: doskonałe wózki podwójne Jumper 5 Duo Slim i Jumper 5 Duo.

Czas realizacji bardzo krótko – 1 tydzień max 3 tygodnie

Z ocenami w rankingu wózków wielofunkcyjnych musimy poczekać, gdyż towar jest bardzo świeży i nie zebraliśmy jeszcze dostatecznej ilości opinii i obserwacji użytkowników.

 

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php