Tako Nix opinie (4,16) · Polski wózek i europejski design w dobrej cenie

Tako Nix

Tako Nix

Cena wielofunkcyjnego wózka Tako Nix oscyluje w granicach     1350 zł – 2500 zł w zależności od konfiguracji i wyposażenia. Zajmuje on dobre miejsca w rankingach.
Największym atutem produktów firmy  jest fakt że produkowane są w 100% w Polsce, a jednocześnie skierowane są do europejskiego użytkownika.
Nix to model dostępny w bardzo szerokiej palecie kolorów. Jest łatwy w obsłudze i wygodny w prowadzeniu, a regulowana wysokość rączki sprawia, że zarówno ci niscy, jak i wysocy rodzice z pewnością nie będą narzekać na komfort jego prowadzenia. Pompowane koła wraz z bardzo miękkim zawieszeniem i dwustopniową regulacją amortyzacji sprawiają, że jazda nim to przyjemność zarówno dla rodzica jak i pociechy.
Gondola ma 4 stopniową regulację podgłówka i co ciekawe po wypięciu jej ze stelaża może także służyć jako kołyska. Istnieje też możliwość zakupu tylko wózka, bez fotelika.  W zestawie do wózka znajdziemy torbę oraz folię przeciwdeszczową. Waga spacerówki to13,75 kg , z gondolą 14,25 kg. Cena zestawu spacerówka+gondola+fotelik waha się w granicach 1700 zł – cena atrakcyjna.

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php