(4,9) Mima Xari opinie – od 3370 zł – kolor Argento na srebrnym stelażu

Mima Xari 3G 5w1

Aktualizacja wpisu 12.12.2018

Mima Xari

Ceny

Wózki Mima pełny cennik

Od grudnia 2018 w dużej promocji: Mima 3G 2w1 od 3370 zł, 3w1 od 3800zł. Obniżki bardzo konkretne i warto im się przyjrzeć, gdyż regularna cena wózka Mima Xari kształtuje się od 4500 zł do 6600 zł w zależności od konfiguracji i wyposażenia.
Tutaj możesz sprawdzić aktualne ceny wózków Mima.

Ranking
Aktualizacja 12.12.2018. Stabilnie dobrze w rankingu wózków, ale z minimalną tendencją zniżkową, powodem były wysokie ceny i mniejsza sprzedaż. Po aktualnych promocjach jest szansa na odwrócenie sie tego trendu.
 O firmie

Hiszpańska firma, powstała 8 lat temu,  robi furorę w Europie głównie dzięki  skutecznie prowadzonej akcji marketingowej, w którą zaangażowała znanych celebrytów. W Polsce rolę takiej promotorki

Mima Xari 5w1 z fotelikiem i bazą Cybex Sirona

Mima Xari 5w1 z fotelikiem i bazą Cybex Sirona

pełniła Kasia Cichopek, która „zapałała dużą miłością” do tej marki.
Od czerwca 2017 w sprzedaży Xari na nowej ulepszonej konstrukcji 3G ( czyli trzeciej generacji). Poza drobnymi różnicami wizualnymi stelaż wyposażono w praktyczną blokadę transportową, która skutecznie zapobiega rozłożeniu się stelaża w transporcie.

Funkcje

Kolory wózka 2019
Model Xari ma wiele cech wspólnych z wycofaną już ze sprzedaży poprzedniczką Kobi np.: futurystyczny design oraz kubełkowe siedzisko w spacerówce.
W przeciwieństwie do modelu Kobi wózek jest przeznaczony tylko dla jednego dziecka, co jest niewątpliwym minusem w stosunku do poprzednika.
Xari ma tę przewagę, że jest mniejsza, lżejsza i zgrabniejsza.
Innowacyjna, opatentowana metoda transformacji gondoli w siedzisko spacerowe i odwrotnie
Samo siedzisko można ustawiać w obu kierunkach.
Wysoka jakość, piękny ekskluzywny design,  wygoda prowadzenia to wiodące cechy tej marki.

Wyposażenie
W zestawie zamykany podwójny, bardzo elegancki kosz, budka, osłona p/deszczowa oraz torba + termoopakowanie i opakowanie na pieluszki. W skład zestawu uzupełniającego wchodzą: wkładka z szelkami, materac i okrycie na nóżki do gondoli.
Ceny innych akcesoriów adekwatne do cen samego wózka.

Wózki Mima 3w1
Na wózku zamontować można foteliki 0-13 z firmy Maxi Cosi Cabriofix i Pebble, Beafe, Cybex.  Polecamy zestawy 3w1 z fotelikiem 0-13 i  4w1 z dodatkową bazą, a nawet 5w1 z dwoma fotelikami pasującymi do jednej bazy isofix.

Czas oczekiwania na zamówiony jest ostatnio bardzo krótki – i wynosi kilka dni. Jest to znaczny postęp w stosunku do poprzednich miesięcy.

Wady
Podobnie jak w Kobi wadą jest głośno składająca się budka.
Poważnym problemem jest też fakt, że firma zakazuje ujawniania cen swoich produktów w internecie, co wydaje się nieco absurdalne w dzisiejszych czasach. Firmy podchodzące rzetelnie do klientów jakoś sobie z tym radzą.

Konkurenci
Joolz Day 2, Mutsy Nio, Cybex Priam, Bugaboo Camaleon, Quinny Moodd, Bebetto Bresso, Tako Junama Diamond

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php