Wybrane kolory teraz nawet 30% taniej! Mima Xari (4,9) – europejski przebój

Mima Xari Sicilian Red

Mima Xari

Do wyczerpania zapasów bardzo korzystna wyprzedaż  koloru sicilian red i ceny spadły ponad 30%!

Aktualizacja 30.05.17

Mamy dobre wieści dla miłośników ekskluzywnych wózków Mima Xari, od czerwca 2017 w sprzedaży Xari na nowej ulepszonej konstrukcji 3G. Poza drobnymi różnicami wizualnymi stelaż wyposażono w praktyczną blokadę transportową, która skutecznie zapobiega rozłożeniu się stelaża w transporcie.

Tutaj możesz sprawdzić ceny wózków Mima. !!

9.09.16 Regularna cena wózka Mima Xari kształtuje się od 4500 zł do 6600 zł w zależności od konfiguracji i wyposażenia. Cena bardzo wysoka, ale i produkt zaprawdę nietuzinkowy.
Hiszpańska firma, powstała 8 lat temu,  robi furorę w Europie głównie dzięki  skutecznie prowadzonej akcji marketingowej, w którą zaangażowała znanych celebrytów. W Polsce rolę takiej promotorki  pełniła Kasia Cichopek, która „zapałała dużą miłością” do tej marki.

Model Xari ma wiele cech wspólnych z wycofaną już ze sprzedaży poprzedniczką Kobi np.: futurystyczny design oraz kubełkowe siedzisko w spacerówce. Xari ma jednak tę przewagę, że jest mniejsza, lżejsza i zgrabniejsza.
Innowacyjna, opatentowana metoda transformacji gondoli w siedzisko spacerowe i odwrotnie warta jest szczególnego podkreślenia. Samo siedzisko można ustawiać w obu kierunkach.
Wysoka jakość, piękny ekskluzywny design,  wygoda prowadzenia to wiodące cechy tej marki. Wszystko to powoduje rosnąca popularność wśród klientów W zestawie zamykany podwójny, bardzo elegancki kosz, budka, osłona p/deszczowa oraz torba + termoopakowanie i opakowanie na pieluszki. W skład zestawu uzupełniającego wchodzą: wkładka z szelkami, materac i okrycie na nóżki do gondoli.
Na wózku zamontować można foteliki 0-13 z firmy Maxi Cosi Cabriofix i Pebble  Polecamy zestawy 3w1 z fotelikiem 0-13 i  4w1 z dodatkową bazą.
W przeciwieństwie do modelu Kobi wózek jest przeznaczony tylko dla jednego dziecka, co jest niewątpliwym minusem w stosunku do poprzednika.
Ceny innych akcesoriów adekwatne do cen samego wózka.
Czas oczekiwania na zamówiony jest ostatnio bardzo krótki – i wynosi kilka dni. jest to znaczny postęp w stosunku do poprzednich miesięcy.

Wady:
Podobnie jak w Kobi wadą jest głośno składająca się budka.
Poważnym problemem jest też fakt, że firma zakazuje ujawniania cen swoich produktów w internecie, co wydaje się nieco absurdalne w dzisiejszych czasach. Firmy podchodzące rzetelnie do klientów jakoś sobie z tym radzą.

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php