Teutonia Elegance (4,0) · Wygodę, wytrzymałość stawia na pierwszym miejscu

Teutonia Elegance

Teutonia Elegance 2012

Dzisiaj na forum firma legenda, ale recenzowany model nie wzbudza szczególnego zachwytu.
Teutonia, podobnie jak znaczna część firm z branży, na całego ruszyła z nową kolekcją na 2012 rok, odświeżając kolorystyki i unowocześniając swoje produkty.
Teutonia Elegance jest klasycznym wózkiem o dużych szprychowych pompowanych kołach, świetnej amortyzacji i możliwości zamontowania na stelażu gondoli (Vario Plus, Alvi oraz Soft). Spacerówka posada odwracane siedzisko, oparcie ustawiane w 3 pozycjach oraz regulowaną rączkę.
Jak przystało na tak renomowaną markę wózek jest bardzo wytrzymały i bezpieczny. Model ten wykonany został z najwyższej jakości materiałów, a elementy takie jak budka, daszek czy parasolka posiadają ochronę przed promieniami UV. Dodatkowo firma daje aż 3 lata gwarancji na swoje wyroby. W komplecie do spacerówki znajdują się folia przeciwdeszczowa oraz moskitiera. Klient ma też do wyboru jeden z dwóch rodzajów kół. Waga jest niestety wysoka – 16 kg, ale rekompensuje to fakt, że wózek praktycznie sam jedzie (nie trzeba w to wkładać żadnego wysiłku). Cena także jest wysoka i kształtuje się  w granicach 2800 zł za samą spacerówkę – to zdecydowanie za dużo. Wiadomo, że najwyższa jakość kosztuje, ale są na rynku firmy, które przy podobnej albo i lepszej jakości są znacznie tańsze. Wygląd, chociaż staranny i dopracowany, też nie rzuca na kolana czymś wyjątkowym.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php