Teutonia Spirit S3 opinie (4,36) · Wygodna i dobra jakościowo trójkołówka w dosyć wygórowanej cenie

Teutonia Spirit S3

Teutonia Spirit S3 2012

Cena modelu Teutonia Spirit S3 mieści się w przedziale 2450 zł – 3500 zł i jest zależna od wielkości zestawu i wyposażenia.
Teutonia jedna z najpopularniejszych niemieckich marek w swojej ofercie posiada także 3- kołowy wózek Spirit S3. Jest to bardzo wygodny model o sportowym designie, dużych kołach i niezłej amortyzacji. Ma przednie kółko skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost, dzięki czemu łatwo manewruje się nim zarówno w miejskich alejkach, jak i w trudniejszych terenowych warunkach.
Produkt wykonany jest z ogromną precyzją z bardzo dobrych jakościowo materiałów, ponadto firma jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że postanowiła dać klientom aż 3 lata gwarancji na swoje wyroby.
Model jest wygodny w prowadzeniu i stabilny, ma regulowaną rączkę oraz dodatkowy wygodny hamulec ręczny. W spacerówce mamy oparcie odchylane w 3 pozycjach i odpinany pałąk, a także dwustronne siedzisko z możliwością ustawienia go w obu kierunkach. Dodatkowo na stelażu wózka – opcja 3w1 – można montować foteliki samochodowe Maxi Cosi, Romer i Teutonia.
W komplecie znajdują się: folia przeciwdeszczowa, torba, budka z ochroną UV oraz kosz na zakupy, a także okrycie na nóżki do gondoli (które może również służyć do spacerówki).
Największą wadą jest jego wysoka cena, za spacerówkę i gondolę zapłacimy ok 3300 zł – zdecydowanie za drogo. Waga spacerówki raczej przeciętna – 14 kg.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php