Teutonia Team Cosmo opinie (4,28) · Wytrzymała bliźniacza spacerówka

Teutonia Team Cosmo

Teutonia Team Cosmo 2012/2013

Cena  Teutonia Team Cosmo to średnio 2779 zł. Model zajmuje wysoką pozycję w rankingu wózków dla bliźniąt.
Team Cosmo to wytrzymały i dobry jakościowo wózek podwójny wykonany z wysokiej jakości materiałów z iście niemiecką dokładnością. Ciekawym innowacyjnym rozwiązaniem   jaki w nim zastosowano jest możliwość odwracania siedziska, co jest rzadkie przy modelach dla bliźniąt. Dodatkowo producent daje aż 3 lata gwarancji na swoje produkty.
Ma regulowaną rączkę, duże amortyzowane wytrzymałe koła niepompowane, dużą budkę z ochroną UV oraz regulowane oparcia odchylane aż do pozycji leżącej. W komplecie znajdują się: folia przeciwdeszczowa, moskitiera i kosz na zakupy. Po dokupieniu miękkich gondoli nadaje się dla dzieci od 1 dni życia, w opcji można także dokupić wygodny hamulec ręczny.
Jeśli chodzi o wady, to klienci wskazują na niewygodną budkę, która sama opada, oraz na wagę – aż 20 kg. Poza tymi mankamentami  nie mamy mu  nic więcej do zarzucenia.  Team Cosmo dobrze radzi sobie zarówno w mieście jak i na wycieczce w bardziej skomplikowanym terenie. Cena  to ok 2800 zł – średnio atrakcyjna, ale jakość i wytrzymałość kosztują.

Dzięki sprzedaży internetowej wózki Teutonia dostępne są nie tylko w dużych miastach takich jak Warszawa,Poznań, Szczecin czy Katowice, ale wszędzie. W przeciwieństwie na przykład do produktów Emmaljunga, które nie są dostępne w internecie.

2 Odpowiedzi do “Teutonia Team Cosmo opinie (4,28) · Wytrzymała bliźniacza spacerówka”

 1. Ola pisze:

  A ja byłam zadowolona. Faktycznie sprawdzał się i w mieście i np. w lesie. Dość lekko i zwinnie się prowadzi, jak na wózek bliźniaczy, kosz jest pojemny. Z naprawy nie korzystałam ani razu, a w użyciu był generalnie non stop, bo jesteśmy dość aktywni. Córki też nie narzekały 😀

 2. LadyM pisze:

  Jako 2letnia użytkowniczka tego „super” wózka pozwolę sobie wyrazić zupełnie inną opinię.
  w kwestii wytrzymałości:
  – po pierwszych wakacjach na wsi (dzieci miały 1,5 roku) przednie zawieszenie się rozleciało i czekaliśmy na naprawdę 2 MIESIĄCE!
  – za cenę PONAD 3 tys zł z gondolami brak funkcji wpinania fotelików, brak możliwości wpinania samych gondoli w stelaż, ciężar stelaża i brak pompowanych kół to GRUBA przesada!
  Kupiliśmy wózek w 2009 roku, kiedy wybór wózków bliźniaczych był bardzo ograniczony. W chwili obecnej za tą cenę można kupić dużo lepszy model o lepszych parametrach. A Teutonia nie zmieniła w swoim bliźniaczym wózku NIC! Nie wróżę jej długiej kariery.
  Pozdrawiam i cieszę się, że się wózka pozbyłam w czasie, kiedy jego cena „z drugiej ręki” była w miarę dobra. Dzisiaj używaną Teutonię można kupić za 500 zł, co najlepiej świadczy o popularności tego wózka, podczas gdy nową nadal za ponad 3 tys.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php