Uniwersalny Chicco Urban Plus Crossover (4,84) · 5w1 z praktyczną gondolą przerabianą w spacerówkę i fotelikiem.

Chicco Urban WinterChicco Urban Plus Crossover
Aktualizacja wpisu: czerwiec 2018. Superpromocja:  teraz Urban 5w1  ze spacerówko/gondolą, fotelikiem, bazą i adapterem za jedyne 1349 zł . Za wersję 2w1 trzeba zapłacić tylko 1199 zł. Też bardzo korzystnie.

Bardzo ładna kolorystyka 2018
Wózek cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością, stąd wróciliśmy do niego z aktualnymi informacjami z bieżącego 2018 roku.
Wersja  Plus Crossover składa się bez konieczności wypinania siedziska!  Znany już młodym rodzicom, uniwersalny model Chicco Urban w tym roku przechodzi swoją drugą młodość.  Nikogo kto miał okazję go testować nie dziwi ten fakt, gdyż model posiada szereg praktycznych zalet takich jak mała waga (10,5 kg), prosta obsługa i kompaktowy charakter.
Warto też wyraźnie podkreślić, że Chicco w postaci modelu Urban oferuje obecnie najtańszy na rynku  zestaw 3w1 z fotelikiem (a w zasadzie jest to nawet zestaw 4w1 bo w komplecie otrzymujemy także bazę na pasy). Cena kompletu 4w1 nie przekracza 1600 zł jest to więc bardzo atrakcyjna oferta.
Dużym plusem wózka niejednokrotnie z resztą podkreślanym przez użytkowników jest jego uniwersalny i kompaktowy charakter. Urban nie ma tradycyjnej gondolki i oddzielnego siedziska spacerowego, a sprytną składaną gondolę, którą w kilku ruchach możemy przekształcić w siedzisko spacerowe z prawdziwego zdarzenia. Taka innowacja to ogromna oszczędność przestrzeni i znacznie większa funkcjonalność (każdy rodzic doceni fakt, że nie musi zagracać szafy nieużywaną już gondolą czy tez nieużywanym jeszcze siedziskiem spacerowym).
Jeśli chodzi o mankamenty, to niezbyt nadaje się dla wysokich rodziców, z uwagi na dosyć nisko osadzoną na stelażu gondolkę/siedzisko. Małym minusikiem może być też to, że producent nie przewidział możliwości montażu na konstrukcji tego modelu innych fotelików niż Chicco Auto-Fix Fast.
Podsumowując recenzję modelu stwierdzamy, że Chicco Urban może się w tym roku okazać prawdziwym hitem, zwłaszcza, że producent dosyć silnie stawia na ten model.  Ostatnio w TV pojawiły się nawet spoty reklamowe skutecznie namawiające klientów na zakup tego praktycznego wózka, my także polecamy.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php