Uniwersalny wózek Phil&Teds Promenade (4,68) · raz dwa ze spacerówki przeobraża się w głęboki

Phil and Teds PromenadePhil&Teds Promenade – sklep DinoŚrednia cena detaliczna Phil and Teds Promenade oscyluje w przedziale 2970 – 3700 zł  jest zależna od konfiguracji i zestawu. W rankingu wózków dla bliźniąt plasuje się na wysokich pozycjach.
Funkcjonalność i praktyczne rozwiązania mogłyby być drugimi imionami tych uniwersalnych produktów.  Na oryginalność  ma też wpływ fakt, iż rynek  oferuje bardzo mało tego typu modeli.

Jest to niby  prosty wózek, a oferuje  wiele możliwości:

  1. Występuje w wersji pojedynczej lub po dokupieniu 2 siedziska w podwójnej.
  2. Podstawową jego zaletą jest to, że nie wymaga dodatkowej gondoli, wystarczy bowiem kilkoma prostymi ruchami przeobrazić spacerówkę w głęboki z prawdziwego zdarzenia, ważne jest także, że funkcja ta dotyczy zarówno głównego siedziska jak i tego dodatkowego.

W wersji podwójnej jest to jedyny model bliźniaczy w ofercie Phil’n Teds, który odpowiedni jest dla dzieci w wieku od urodzenia do ok 4 lat. W odpowiedniej konfiguracji jest idealnym rozwiązaniem dla 2 niemowląt, 2 dzieci siedzących, a także dla rodzeństwa w różnym wieku.
Do głównych cech  należą: regulowane do pozycji leżącej oparcia, regulowane podnóżki, budki(z wstawką moskitierową) i możliwość przeobrażenia spacerówki w gondolę. Dodatkowo wózek ma: główne siedzisko ustawiane w obu kierunkach, piankowe, amortyzowane koła, przednie koła skrętne z możliwością blokady, nożny hamulec i teleskopową rączkę.
Wszystkie te właściwości sprawiają, że jest bardzo ponętną propozycją zarówno dla rodziców bliźniaków jak i jedynaka. Niestety cena nie należy do najniższych, w wersji dla bliźniąt kosztuje ok 3650 zł – nie każdy więc może sobie na niego pozwolić. Waga modelu pojedynczego -13 kg. Produkt w zasadzie bez zarzutu, szkoda tylko, że występuje tylko w kolorze czarnym.

Jedna odpowiedź do “Uniwersalny wózek Phil&Teds Promenade (4,68) · raz dwa ze spacerówki przeobraża się w głęboki”

  1. Sabina pisze:

    Witam,
    posiadam ten wózek od ponad roku i jest naprawdę super. Mam wersję wcześniejszą, w której górne siedzisko może być montowane przodem tylko po zastosowaniu adapterów dzięki czemu dziecko jest wyżej i bliżej. Jednak jeśli ma jechać dwoje dzieci, a górne w spacerowej wersji, a nie gondoli, to wtedy nie ma takiej możliwości. Na filmiku widać, że jest to już zmienione. Między moimi dziećmi jest 1,5 roku różnicy w moim przypadku się sprawdza ponieważ starszy lubi siedzieć na dolnym siedzisku (więcej już chodzi ale siada kiedy się zmęczy i się zdrzemnąć chce). W zasadzie wózek ma tylko jedną wadę pałąk górnego siedziska jest wykonany z pianki, a wiadomo dzieci lubią sobie poskubać więc warto kupić osłonkę:)
    Wózek jest naprawdę lekki i godny polecenia:)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php