(4,64) Bebetto Nico opinie · spacerowa nowość z całkiem sporym potencjałem

Bebetto Nico

Bebetto Nico

Cena rynkowa spacerówki Bebetto Nico to koszt rzędu ok 850 zł.  Nico plasuje się na całkiem niezłych pozycjach.
Nico  posiada nowoczesną lekką konstrukcję  z siedziskiem montowanym w obu kierunkach jest najnowszą propozycją polskiej marki.
Miękka komfortowa amortyzacja i wszystkie pompowane koła oraz przednie koła skrętne z możliwością blokady sprawiają, że jazda nim to po prostu bajka. Dodatkowym atutem  jest fakt iż ma oparcie odchylane całkiem do pozycji leżącej, dzięki czemu  mógłby służyć dziecku w zasadzie od urodzenia do ok 3 lat. W komplecie do spacerówki otrzymamy odpinany pałąk, okrycie na nóżki i kosz na zakupy.
Dodatkowo na stelażu, w ramach opcji 3w1,  można zamontować foteliki samochodowe marek: Maxi Cosi Cybex, Romer czy Berber.

Bebetto Nico z Gondolą

Bebetto Nico z Gondolą

Cena

Cena spacerówki to ok 850 zł czyli w granicach zdrowego rozsądku. Waga wózka – 13,8 kg – średnia, ale coś za coś, pompowane koła równoznaczne są z większą wagą.

Ceny wózków Bebetto nie są wysokie, ale zawsze miło jest kupić jeszcze taniej, dlatego polecamy  kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższego cennika lub linku.

Bebetto aktualne ceny Kupon rabatowy Bebetto Nico

Wady

Jeśli chodzi o mankamenty wózka, to niektórzy klienci narzekają na niewygodną wkładkę siedziska.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php