Hartan Xperia (4,92) · Premierowy model także w kolekcji 2015

Hartan Xperia 2015Hartan Xperia Opiniowany model można nabyć za znaczne pieniądze, gdyż cena waha się w przedziale:  2520 zł- 4760 zł i zależy głównie od zestawu, linii kolorystycznej i konfiguracji. Częściowo wytłumaczeniem tej ceny jest jego klasa –  produkt aktualnie przoduje w zestawieniach wózków uniwersalnych.
W tegorocznej ofercie tej znanej niemieckiej marki doczekaliśmy się wielkiej premiery – chyba najdłużej opracowywanego modelu tej marki. Jest to naprawdę fajna i porządna konstrukcja, budząca spore zainteresowanie klientów.
Do jego najważniejszych cech należą:

  1. Posiada dwukolorowy stelaż (częściowo czarny i częściowo srebrny, biały lub pomarańczowy) – w zależności od koloru tapicerki. W Hartanie do koloru tapicerki przypisany jest kolor stelaża.
  2. Drugim dość ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w Xperii jest nietypowy hamulec postojowy (nie nożny) a umiejscowiony po prawej stronie rączki. Takiej innowacji wymaga przekładana rączka, przy której wózek musiałby posiadać dwa hamulce nożne na obu osiach – przedniej i tylnej, dlatego też producent zdecydował się na zastosowanie takiego oryginalnego rozwiązania (podobne rozwiązanie zastosowane jest w modelu Topline).
  3.  Ponadto model dostępny jest również w wersji z drugim, dodatkowym hamulcem ręcznym (zjazdowym) – takim jak w rowerze, przydatnym zwłaszcza przy jeździe z górki.
  4. Xperia podobnie jak wózki Topline S, Racer Gt i Sky należy do modeli do których można dokupić tzw Quad system – przednią oś z dużymi terenowymi kołami, dzięki którym wózek będzie śmigać nawet po największych dziurach czy śniegach.

Model  spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, gdyż jest to „oczkiem w głowie” tej marki. Posiada spacerówkę i gondolę  ustawianą w obu kierunkach, regulowaną łamaną rączkę, przednie koła skrętne z możliwością blokady i świetną amortyzację. Hartan Xperia dostępny jest w wersji spacerowej, z gondolą Falt, Soft lub Kombi a także w kompletach z fotelikami Cybex, Maxi Cosi, Romer, Recaro czy Besafe.  Jak w przypadku całej oferty producenta również oceniany w tym artykule produkt nie należy do tanich, a czas realizacji zamówienia to ok 8-10 tygodni. Waga spacerówki jest dosyć wysoka 17,1 kg, ale mimo to warto zapłacić, poczekać i się nadźwigać, bo wózek jest nie do zdarcia.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php