Anex Cross – dużo szumu o produkt wątpliwej jakości

anex_sp_gon_mFirma Anex od kilku lat pragnie uchodzić za markę ekskluzywną, wyróżniającą się wśród innych „zwykłych” polskich wózków. Temu wrażeniu miały służyć ekskluzywne salony sprzedaży i nimb wyjątkowości, kreowany odpowiednim marketingiem. Faktycznie wózki zyskały sporą popularność wśród klientów. Jednak w ostatnim roku w jednym z flagowych modeli Anexa wózku Cross wystąpiła bardzo poważna wada fabryczna w postaci  łamiących się stelaży, poważnie zagrażających bezpieczeństwu dzieci.
Internet „zahuczał” od głosów niezadowolonych i poszkodowanych rodziców, którzy podczas spaceru przeżyli chwile grozy, gdy ramy tych wózków się łamały. Na szczęście nie odnotowaliśmy sygnałów o znaczących obrażeniach dzieci, ale sam stres to też niemało.

Gdy klienci zaczęli rozdmuchiwać sprawę w internecie firma rozpoczęła akcję serwisową. Mamy nadzieje, że producent wyciągnie wnioski na przyszłość  i  dzieci nie będą więcej  narażone na jakiekolwiek ryzyko. Z zawodowej solidarności życzymy Anexowi pokonania trudności i „wyjścia na  prostą”.

Opisane problemy powodują, ze zrezygnowaliśmy z pełnej informacji  o wózkach Anex i nie klasyfikujemy ich w rankingu.

Dodaj Komentarz

Translator

Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%

Recenzje i komentarze klientów


css.php