X-Lander X-Twin · Podwójna wersja popularnego X-A

X-Lander X-Twin 2012

X-Lander X-Twin

Rynkowa cena bliźniaczego wózka spacerowego X-Lander X-Twin  kształtuje się na poziomie 1700 zł.
Popularny bliźniak X-Twin pojawił się niedawno w najnowszej kolorystyce. Bardzo żywa intensywna paleta kolorów, może nie każdemu przypadnie do gustu, ale małe dzieci znacznie lepiej widzą wyraziste, ostre barwy które przyciągają ich uwagę, więc naszym pociechom na pewno się spodoba. Marka na fali popularności swoich produktów postanowiła też od tego roku wydłużyć okres gwarancji do 3 lat.
Spacerówka tego modelu jest podwójną wersją popularnego i docenianego przez rodziców modelu X-A. Wózek ma tylne koła pompowane, a przednie zwrotne z możliwością blokady do jazdy na wprost. Dodatkowo ma niezależnie regulowane oparcia i podnóżki, odpinane barierki oraz regulowaną rączkę.
W zestawie do niego znajdują się: dwa pokrowce na nogi, dwa zagłówki oraz dwie wkładki amortyzujące. Jest on łatwy w prowadzeniu i manewrowaniu, co jest dużą zaletą w przypadku wózków bliźniaczych, których waga z racji ich zastosowania jest podwójna. Wadą jest szerokość,  jest dosyć szeroki i raczej nie zmieści się do mniejszej windy (w starym budownictwie). Cena spacerówki to ok 1700 zł – niby nie jest najwyższa, ale mogła by być niższa, waga  to 17,5 kg – wysoka, choć jak na bliźniaka to umiarkowana.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php