(4.76) Hauck Duett 3 2019 opinie · Bardzo przystępny cenowo, niemiecki wózek dla bliźniąt lub rodzeństwa AR

Hauck Duett 3 2019

Hauck Duett 3 2019

Hauck Duett 3  2019
Wózki dla bliźniąt

Cena
W zależności od konfiguracji koszt Duett’a 3 kształtuje się w granicach 1620 zł-  2279 zł
Hauck pełny cennik

Ranking
Ze względu na szereg zalet funkcjonalnych i ulepszenia w porównaniu z Duett’em 2 wózek 3.0 zajmuje wysoką pozycje w rankingu wózków dla bliźniąt.
Ranking wózków dla bliźniąt

Hauck Duett 3 2019

Hauck Duett 3 3w1

Zalety

 • Jeden dla wszystkich. Ten wózek dla rodzeństwa jest naprawdę wielofunkcyjny, bo gładko wpasowuje się w wasze rodzinne plany. Z taką ilością kombinacji, Duett 3 jest idealnym towarzyszem od samego początku. Poradzi sobie nawet z wąskimi przejściami.
 • Dwa w jednym- teraz możesz wziąć dwójkę swoich dzieci na spacer w tym świetnym wózku rok po roku. Duett 3 z łatwością dopasuje się do Twoich rodzinnych planów. Główną zaletą jest to, że dwójka Twoich dzieci może w nim podróżować nie jedno obok drugiego, co znacząco zwiększa rozmiar wózka, ale jedno nad drugim. Duett 3 z pewnością zmieści się w każde drzwi i do każdej windy. Rączka może być indywidualnie dopasowana do wzrostu mamy czy taty, tak aby czuli się komfortowo. Lekka aluminiowa rama i odporne na przebicie opony zapewniają swobodną jazdę na każdej powierzchni. Blokowane przednie koła obracają się o 360°. Ciesz się wspaniałymi wycieczkami z całą rodziną w tym podwójnym wózku.
 • Bezpieczeństwo od samego początku. Twoje maleństwo będzie bezpieczne w przytulnej gondoli już od dnia narodzin. Starsze dziecko podróżuje w niższym siedzisku. Wyściełane boki siedziska zapewniają bezpieczeństwo. Oparcie można rozszerzyć dzięki suwakom tak aby dziecku było wygodniej. Jeśli budka przeszkadza to można ją z łatwością odczepić. Tylne koła są ‘pełne’ i zabezpieczone tak, aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy.
 • Bądź elastyczny, nawet z bliźniakami. Spodziewasz się bliźniąt i chciałabyś używać Duett 3 już od dnia narodzin? Mamy na to rozwiązanie! Druga gondola, osobno w sprzedaży jest dostępna do Duetta 3! Pasuje do adapterów przy dolnym siedzisku wózka, więc gondole są zamontowane jedna nad drugą.
 • Oczywiście mamy też fotelik! W miejsce gondoli możesz też zamontować dostępny osobno fotelik Comfort Fix – fotelik do wózka Duett 3. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych adapterów, gdyż te są zamontowane już na ramie wózka. Dzięki wbudowanej osłonie bocznej będzie chronionej najlepiej jak to możliwe już od pierwszego dnia życia. Użyte oddychające materiały i miękka wyściółka zapewnią odpowiednią wygodę. Fotelik możesz zamontować przy użyciu 3-punktowego pasa samochodowego lub (dostępnej osobno) bazy Isofix. Zaletą bazy jest to, że nie musisz budzić śpiącego dziecka podczas przekładania fotelika z samochodu na ramę wózka. Tylko klik i jedziesz. Starsze dziecko może swobodnie podróżować w dolnym siedzisku.
 • Odwiedziny dziadków -kiedy jedno z dzieci jest z dziadkami, użyj Duett 3 jako pojedynczej spacerówki usuwając bez problemu dolne siedzisko! Kiedy dzieci jest dwójka to drugie siedzisko z łatwością zamontujesz z powrotem na ramie!
 • Zmiany są łatwe! Kiedy Twoje dziecko wyrośnie z gondoli to z łatwością przemienisz ją w siedzisko do spacerówki. Siedzisko możesz zamontować w dwóch kierunkach. Rodzeństwo może patrzeć w swoim kierunku, lub obydwoje mogą patrzeć w jedną stronę. Dzięki regulacji oparcia i podnóżka siedzisko jest bardzo komfortowe dla dziecka. Rozszerz budkę używając zamka a oddychający, siateczkowy materiał zapewni odpowiedni poziom wentylacji. Osłonka na nóżki, która wcześniej była osłonką na gondolę zamienia się w ochronę nóżek w siedzisku spacerówki. Osłony przeciwdeszczowe mają maleńkie dziurki dla lepszej wentylacji i mogą być używane oddzielnie.5-punkowe pasy i hamulec zapewniają Twoim maluchom bezpieczeństwo przez cały czas.

Wady
Czas oczekiwania ok 2-3 tygodnie (wózek sprowadzany z Niemiec bezpośrednio od producenta)
Wózek występuje tylko w jednym kolorze.
Nie każdemu klientowi odpowiada taki typ wózka w którym jedno z dzieci siedzi bardzo nisko ( zaraz nad tylną osią), ma to jednak swoje zalety, rozwiązuje bowiem problem zbyt szerokiej konstrukcji która może nie mieścić się w drzwiach np. windy.

Możliwe konfiguracje

Dane techniczne

 • Wymiary wózka 121 x 67 x 115,5 cm
 • wózek po złożeniu 88,5 x 67 x 36 cm
 • koła przednie 20 cm
 • Koła tylne 29,5 cm
 • Szerokość siedziska 32 cm
 • Waga wózka 17,25 kg

 Konkurenci 

Bebetto 42 For Two,Babystyle Oyster Max,Kekk by Kees Xinn Twin,Hauck Roadster Duo

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php