(4,61) Dorjan Danny Sport Baby Boat opinie · dobry na zimę i na lato

3w1 Dorjan Danny Sport Baby Boat z fotelikiem Ferrari Beone

3w1 Dorjan Danny Sport Baby Boat z fotelikiem Ferrari Beone

Dorjan Danny Sport Baby Boat 2018

Cena

wersji 2w1 kształtuje się już od 1090zł, za wózek 3w1 z fotelikiem Ferrar Beone zapłacimy około 1300 zł, a zestaw 4w1 z bazą isofix Maxi Cosi Familyfix to koszt rzędu  2000 zł. Ceny ładnie spadają, co dobrze wróży przyszłorocznej sprzedaży.

Dorjan pełny cennik

Dorjan Danny Sport Boat  3w1 z fotelikiem Ferrari Beone

Fotelik Ferrari Beone otrzymał 4 gwiazdki w Adacu, czyli nie jest to przeciętny produkt, a naprawdę bezpieczne nosidełko – 4,29 w rankingu fotelików 0-13 kg. Samo logo Ferrari jest naprawdę  od sławnych samochodów wyścigowych…

3w1 fotelikiem Ferrari Beone

Ranking

Z satysfakcją odnotowujemy, że ceny tych wózków zmalały  w ostatnim czasie i stały się bardzo konkurencyjne, zwiększając automatycznie sprzedaż, co znalazło swój wyraz również w rankingu wózków w postaci lepszych not i wyższej pozycji.

Ranking wózków
Dorjan Danny Baby Boat

Dorjan Danny Baby Boat

Zalety

Dobra amortyzacja i miękkie zawieszenie  to gwarancja płynnej jazdy w każdym terenie.

Wózek posiada pompowane koła i niezawodny centralny hamulec.

Charakterystyczna  łódkowata misa gondoli wyposażona jest w trzystopniową regulacje położenia, a wkładka – materacyk uszyte są z 100% bawełny, łatwe do zdjęcia i wyprania.

Możliwość wpięcia gondoli i części spacerowej przodem jak również tyłem do kierunku jazdy

Część spacerowa posiada regulowane oparcie, co wraz z regulacją podnóżka pomaga z łatwością ułożyć dziecko w pozycji siedzącej i leżącej.

Opinia eksperta

Ten głęboko-spacerowy wózek na dużych pompowanych kołach prowadzi się lekko i łatwo . Jest to klasyczna konstrukcja w nowoczesnej oprawie. Danny Sport bardzo ładnie się prezentuje , posiada duży wybór kolorów. Jest ładnie i starannie wykończony. Montaż i demontaż jest bardzo prosty i wygodny. Spacerówka jest duża i przestronna. Waga wózka znaczna, więc nie nadaje się on dla osób mieszkających w wysokich budynkach. W wersji spacerowej waży 14 kg. .

Kolory wózka

Kolory wózka

Wady

Dosyć znaczna waga np.: waga gondoli 8 kg

Dane techniczne

Wymiary i waga stelaża:

  • konstrukcja złożona z kołami:88/49/33
  • waga:9,5

Gondola:

  • dł:82cm
  • szer.38cm
  • wys.22cm
  • waga:4,8kg

Siedzisko spacerowe:

  • dł.94cm
  • szer.35cm
  • wys.52cm
  • waga:6,5

Konkurenci:

Bebetto Holland,Bebetto Luca,Bebetto Murano,Bebetto Torino,Bebetto Tito,Baby Design Dotty,Baby Design Lupo Comfort,Adamex Vicco,Baby Merc Faster  3 Style,Peg Perego Book 51 S,Quinny Buzz,Jedo Koda,Mutsy I2,TFK Joggster III,Maxi Cosi Adorra,Maxi Cosi Stella

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php