(4,8) Emmaljunga Mondial Duo Combi De Luxe – wózek Klary – córki Anny i Roberta Lewandowskich

Emmaljunga Mondial Duo Combi De Luxe

Emmaljunga Mondial De Luxe 2017

Emmaljunga Mondial Wózek z wielkimi tradycjami i klasyczną ponadczasową konstrukcją projektowany z myślą o bezpieczeństwie dziecka. Pisaliśmy już o nim w wersji Mondial Classic kilka lat temu.  Teraz zaistniała jednak bardzo miła okoliczność i zdecydowaliśmy się doń  wrócić. Otóż  znani skądinąd, lubiani i podziwiani państwo Anna i Robert Lewandowscy zakupili ten model wózka w wersji Duo Combi De Luxe dla swojej córeczki Klary. Wybór wydaje się nieprzypadkowy, gdyż oprócz walorów estetycznych i użytkowych symptomatyczna jest nazwa tego wózka: nomen omen Mondial.  Dla nas jest to nieomylny znak, że „Lewy” już myśli na poważnie o Mundialu, czyli przyszłorocznych mistrzostwach świata w piłce kopanej i traktuje ten zakup jako  dobry znak, który ma  przynieść szczęście całej polskiej reprezentacji, czyli – krótko mówiąc – poniżej półfinału nie schodzimy.

Lewy na spacerze

„Lewy” na spacerze z córeczką

A teraz już całkowicie na  poważnie –  tak naprawdę w akapicie poprzednim nie było żadnych żartów tylko prawidłowo odczytane przepowiednie i znaki…

Cena wersji 2w1 to około 4500 zł – obiektywnie drogo, ale dla niektórych – subiektywnie –  nie musi to być kwota mrożąca krew w żyłach. Emmaljunga Mondial Duo Combi na podwoziu De Luxe z kolekcji 2017 to elegancko i solidny wykończony wózek, który w kilku aspektach reprezentuje bardzo wysoki poziom. Jest zaprojektowany i produkowany w Szwecji. Nie jest to więc produkt stricte „Made in Sweden”.  Ekskluzywny wygląd, wiele rozwiązań zabezpieczających dziecko i dobra ergonomia obsługi wpływają  pozytywnie na jego ocenę.

Posiada:

  • system Easy Fix, który pozwala w prosty sposób na montaż gondoli i siedziska spacerówki na stelażu,
  • system E.A.S.T. regulowaną amortyzację 4 kół,
  • system ochrony główki dziecka Hi Pro w pozycji leżącej stosowany we wszystkich wózkach głębokich marki
  • Safe Frame – osłona głowy – dodatkowa metalową ramę ochronną, która automatycznie chroni malutką główkę, gdy oparcie opada.
  • Thermobase – wentylacja dołu gondoli z jednoczesną dobrą izolacją, zapewnia wymianę powietrza na dole gondoli, daje poczucie komfortu podróżowania niezależnie od pogody.
  • odblaskowe taśmy wszyte w szwy wózka
  • w opcji bogaty asortyment akcesoriów

Trzeba też pochwalić firmę Emmaljunga i jej dystrybutorów, że wycofała się z nieprzemyślanych, delikatnie mówiąc,  zakazów w ramach sprzedaży internetowej. Aktualnie sprzedaż sieciowa jest możliwa, co znakomicie zwiększa potencjalny krąg odbiorców i sprzyja zwiększeniu rozpoznawalności marki. Albowiem nie jest sztuką nie popełniać błędów, gdyż wszyscy je popełniają. Sztuką jest się do nich przyznać i je naprawiać.

Warto na koniec zwrócić uwag na omawiane już wcześniej walory bezpieczeństwa. Otóż konstrukcja wózka została zmieniona po kolizji z rowerzystą, kiedy to wózek się wywrócił. Naszym zdaniem wózek „był w tej sytuacji całkowicie bez winy”, gdyż nie jest on czołgiem i  ma prawo  w pewnych wyjątkowych, nieprzewidzianych  sytuacjach się wywrócić.  Jednak firma uznała, że tak być nie może i dodała  kilka rozwiązań zabezpieczających przed takimi zdarzeniami.

Waga gondoli 5,6 kg, waga siedziska spacerowego 5,9 kg. Waga podwozia (bez kół) : 7.0 kg . Waga kół : 4,2 kg

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php