(4.2) Anex Sport 2.0 opinie · Gdyby nie celowo ograniczana dystrybucja i średnia jakość to wózek byłby całkiem, całkiem [od ~2300 zł]

Anex Sport opinie

Anex Sport

Wózki klasy premium 2019 3w1 z Ferrari Beone

Cena

Koszt wózka w porównaniu do jakości jest  wygórowany, za model 2w1 zapłacimy ok. 2300 zł.

Ranking

Z uwagi na wątpliwą jakość i sporą cenę wózek zajmuje średnie miejsce w rankingu wózków wielofunkcyjnych. Popularność na dobrym poziomie.

Ranking wózków wielofunkcyjnych
Anex Sport opinie

Anex Sport

Zalety i funkcje

 • Wypinany pałąk
 • Pięciopunktowe pasy wewnętrzne
 • Regulowany zagłówek gondoli
 • Spacerówka mocowana zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy
 • Wentylacja budki gondoli i spacerówki
 • Obszerna spacerówka z regulowanym oparciem i podnóżkiem
 • Regulowana „łamana” rączka ze skóry ekologicznej
 • Obrotowe koła przednie z możliwością blokady do jazdy prosto i regulowana miękka amortyzacja sprężynowa sprawiają, że wózek bez problemu radzi sobie także w trudnych warunkach.

Wady

Polska marka Anex od zawsze kreowała się na firmę ekskluzywną, górującą nad innymi. Tworzyła wykwintne salony sprzedaży i celowo ograniczała dostęp do swoich produktów innym sklepom, a co za tym idzie także klientom.
W okresie świetności Anex faktycznie zyskał dosyć dużą popularność, jednak wieloletnie ograniczanie sprzedawcom dostępu do swoich wózków teraz zbiera swoje żniwo, klienci wyraźnie tracą zainteresowanie marką, a sama firma po początkowych sukcesach znajduje się w fazie spadku i ograniczania działalności.

Jeśli chodzi o wady samego modelu Sport to jakość wykonania wózka jest raczej średnia, wielu klientów narzeka na źle uszytą torbę i wadliwe systemy regulacji zagłówka gondoli i oparica spacerówki, a także długie rozpatrywanie reklamacji przez producenta. Model 2.0 prezentuje się bardzo ładnie i lekko się prowadzi ale mankamentów poprzedniej wersji producent niestety nie poprawił…

Konkurencja

Bebetto Luca, Riko Naturo, Expander Mondo, Coletto Florino, Roan Bass, Jedo Koda, Bebetto Bresso, Bebetto Tito,

4 Odpowiedzi do “(4.2) Anex Sport 2.0 opinie · Gdyby nie celowo ograniczana dystrybucja i średnia jakość to wózek byłby całkiem, całkiem [od ~2300 zł]”

 1. Pamela pisze:

  Posiadam i super nam się jeździ, na prawdę jestem zadowolona, że wybralismy anexa, zero problemów, waga tez spoko, bardzo komfortowy jest

 2. Olka pisze:

  Mam model sport i jestem z niego zadowolona. Wózek super sobie radzi na każdym podłożu, jest zwrotny, zgrabny i poręczny. Łatwy w obsłudze, sama bez problemu daję sobie z nim radę.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php