(4,12) Avionaut Pixel opinie – bardzo lekki, duży i bezpieczny – może być przebojem na rynku

Avionaut Pixel opinie

Avionaut Pixel opinie

Avionaut Pixel 2018
Cena
Rynkowa cena fotelika samochodowego Avionaut Pixel to koszt rzędu 660 -700 zł.  Z bazą isofix  wychodzi około 1270-1350 zł. Warto pytać o  dodatkowe rabaty – w dobrych sklepach dziecięcych jest to możliwe.

Avionaut foteliki aktualny cennik 2019

Ranking – Bezpieczeństwo
W rankingach fotelików 0-13 kg model zajmuje dobrą pozycję dzięki dobrym testom Adac z roku 2018 ( 4 gwiazdki za bezpieczeństwo).

Ranking fotelików 0-13 2019
Avionaut foteliki opinie

Avionaut foteliki 3w1 modular i-size ( Pixel + Aerofix +baza)

Żeby być obiektywnym, to wspomnianym testom Adac poddany był prawie identyczny fotelik o nazwie Avionaut Ultralite i dostał dobre oceny za bezpieczeństwo i inne  kryteria  z wyjątkiem toksyczności. Nie spełniała norm pianka po wewnętrznej stronie pokrowca. Producent zareagował właściwie i szybko. Zmienił tapicerkę na inną, spełniającą normę OEko-tex standard 100, czyli gwarantującą najwyższe standardy bezpieczeństwa,  a co równie ważne, bardzo efektowną i podobającą się klientom. Jednocześnie firma ze względów marketingowych zmieniła nazwę fotelika na Pixel.

Norma i-Size – fotelik 3w1
Fotelik przeznaczony jest dla dziecka o wzroście  od 45-86 cm zgodnie z norma i-Size, jest montowany za pomocą dedykowanej  bazy IQ isofix, na której po naturalnym wyrośnięciu dziecka z Pixela, można montować następny w kolejności Avionaut Aerofix RWF. Czyli jedna baza isofix służy do dwóch fotelików, które można stosować tyłem do kierunku jazdy. Stąd określenie foteliki 3w1 modular i-Size, czyli zestaw zwiększający bezpieczeństwo, a nie drenujący nadmiernie portfela.

 Przewagi nad konkurencją

Najlżejszy na świecie
Pod względem wagi  jest prawdziwą rewelacją – tylko 2,5  kg – o dokładnie jeden kilogram mniej od słynnego Cabriofixa z Maxi Cosi. Fotelik, który jest jednocześnie nosidełkiem,  jest faktycznie najlżejszy na światowym rynku, a producent dokonał jakościowego skoku  w stosunku do konkurencji dzięki zastosowaniu technologii ARPRO® . Tym bardziej jest to godne uwagi, gdyż nie stało się to kosztem bezpieczeństwa, ani rozmiarów fotelika, gdyż oferuje on więcej miejsca dla dziecka niż konkurencyjne modele.

Wkładka Pixel
Bardzo pozytywnym jest fakt, że firmy fotelikowe kładą coraz większy nacisk na aspekty zdrowotne swoich produktów. Avionaut Pixel świetnie wpisuje się w te trendy. Zaprojektowana przez  lekarskie sławy w dziedzinie fizjoterapii,  bezpieczna dla kręgosłupa, wkładka Pixel jest  wielką przewagą omawianego fotelika. Zapewnia bezpieczne i bardziej komfortowe ułożenie dziecka w trakcie jazdy. Ma to wielkie znaczenie przy każdej, nieco dłuższej, podróży. Klienci wybierają ten fotelik również z tych powodów.

Pierwsze polski fotelik w testach Adac
Ponieważ jest to pierwszy, wyprodukowany przez polskę firmę, fotelik , który został poddany testom Adac, wiec bardzo mu kibicujemy i liczymy , że pomimo sporej ceny stanie się prawdziwym przebojem na rynku. Tak trzymać!

Montaż na stelażu dobrych wózków

Kluczowe czynniki wyróżniające Pixela spośród fotelików z tej samej kategorii wagowej

Montaż fotelika na stelażu wózka wielofunkcyjnego 3w1 jest możliwy dla bardzo wielu modeli – obecnych na rynku. O szczegółach napiszemy za kilka dni

Ja już wspomnieliśmy cena nie jest mocną strona tego fotelika i waha się od 660 zł do 720 zł.

Konkurenci
Maxi Cosi Cabriofix, Cybex Aton, Besafe izi Go, Kiddy Evolution Pro, Maxi Cosi Pebble, Roemer Baby-Safe, Peg Perego Primo Viaggio.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php