(4,56) Baby Jogger City Mini opinie · Amerykański wózek w Europie

Baby Jogger Citi Mini

Baby Jogger City Mini spacerówka + gondola.

Baby Jogger City Mini

Cena

Cena spacerówki: ok 1000 zł, w wersji z gondolą około 1600 zł .

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce. Zamówienie powyżej 4000 zł – dostawa gratis w całej Europie.

Kupony rabatowe

Ceny wózków Baby Jogger są wysokie i niestety bardzo stabilne na całym polskim rynku, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy internetowe. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji – nawet do 10%. Warto poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny wózków Baby Jogger Kupon rabatowy Baby Jogger City Mini 

Ranking

Baby Jogger City Mini opinie

Baby Jogger City Mini

Z uwagi na komfort obsługi , niewielką wagę oraz estetykę wyglądu chętnie kupowany jest nie tylko w kraju ale również za granicą, dlatego zajmuje dobre miejsce w rankingu wózków trójkołowych.

Ranking wózków trójkołowych

Zalety i funkcje

Baby Jogger City Mini –  najpopularniejszy amerykański wózek w Europie,  a sama marka została wyróżniona wieloma nagrodami.
Tapicerki w  Jogger’ach wykonane są z grubego, mocnego i nieprzepuszczającego powietrza materiału, dzięki czemu są one idealnym produktem na zimne dni.  Materiały z których jest wykonany posiadają  certyfikaty ASTM International oraz TÜV Rheinland.
Niezwykła łatwość obsługi – najszybciej składający się model systemem  „pociągnij i złóż” .  Przystosowany jest  do wpięcia gondoli oraz fotelika z grupy 0/0+ ( za pomocą odpowiednich adapterów).  Lekkie, łatwe do demontażu łożyskowane koła. Niestety zakres regulacji oparcia przewidziany do pozycji półleżącej oraz brak regulacji podnóżka to lekko niewygodna pozycja do spania dla naszej pociechy.

Dane techniczne

  • Waga 7,5 kg
  • Wymiary rozłożonego wózka (dł. x szer. x wys.): 100 x 62 x 105cm
  • Wymiary złożonego wózka (dł. x szer. x wys.): 80 x 62 x 21cm
  • Wymiary siedziska (szer. x głęb. x wys.): 34 x 23 x 52cm
  • Wymiary podnóżka (szer. x dł.): 34 x 25cm

Konkurencja

Tfk Joggster Trail, Tfk Joggster Advernture, Baby Jogger City Moni Gt, Quinny Zapp Flex, Quinny Mood, Maxi Cosi Nova 3, Peg Perego Cross

Comments are closed.

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php