(4,35) BabyActive Ballerina opinie · Retro wózek na dobrym poziomie [~od 1819 zł]

BabyActive Ballerina Leather

BabyActive Ballerina Heritage

BabyActive Ballerina

Cena

Cena zestawu spacerówka+ gondola jest atrakcyjna i kształtuje się w granicach 1819-2049- zł w zależności od wersji.

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce. Zamówienie powyżej 4000 zł – dostawa gratis w całej Europie.

Kupony rabatowe

Ceny wózków BabyActive nie są wygórowane, ale niestety bardzo sztywne u większości sprzedawców, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wówczas ceny mogą ulec znacznej obniżce. Warto poszukać korzystając z poniższego cennika i linku.

Jedo aktualny cennik Kupon rabatowy BabyActive Ballerina

Ranking

Na dobre miejsce w rankingach wózków klasycznych modelu Ballerina składa się wiele czynników, min. dobra amortyzacja, duża komfortowa gondola i dobra cena wózka.

Ranking wózków klasycznych

Opinia Eksperta

BabyActive Ballerina opinie

Baby Active Ballerina Wiklina

BabyActive Ballerina to klasyczny wózek głęboko-spacerowy na dużych pompowanych kołach szprychowych. Dobra amortyzacja i pompowane koła sprawiają że jazda nim jest wygodna zarówno w odczuciu dziecka jak i rodzica prowadzącego wózek.
W modelu tym producent daje możliwość montowania wszystkich elementów zestawu zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Dodatkowo Ballerina ma także możliwość instalacji fotelika samochodowego na stelażu. Standardowo posiada także regulowane siedzisko i rączkę. W cenie modelu znajdują się : torba, 2 pokrowce na nóżki, folia przeciwdeszczowa oraz kosz na zakupy.
Klienci wyrażają różne, często bardzo sprzeczne opinie na jej temat. Jedni są z niego bardzo zadowoleni, inni z kolei narzekają na średnią jakość. Jak to się mówi prawda leży po środku. Ballerina jest przyzwoitym produktem w dobrej cenie, wiadomo, że jakość wykonania jest odpowiednio niższa od wózków z czołówek rankingów, niemniej jednak nie jest ona zła. Z pewnością wadą są duże gabaryty po złożeniu, które powodują, że do mniejszych bagażników się po prostu nie mieści. Waga w wersji głębokiej umiarkowana – 14 kg.  Na uwagę zasługuje fakt że od kolekcji 2018 wózki BabyActive znacząco poprawiły jakość wykonania, w ostatecznym rozrachunku wózek oceniamy więc pozytywnie.

Dane techniczne

Linie kolorystyczne

Materiałowa – Heritage

Kolory Heritage

Wiklinowa

Kolory Wiklina

Konkurenci

Roan Marita, Roan Emma, Lonex Classic Retro, Jedo Bartatina

Jedna odpowiedź do “(4,35) BabyActive Ballerina opinie · Retro wózek na dobrym poziomie [~od 1819 zł]”

  1. Marcin Nowak pisze:

    Wózek ballerina active 3w1 jak dla mnie rewelacja .Wygodny dla dziecka duża głęboka gondola ,łatwy w obsłudze ,doskonały materiał łatwo go umyć a elementy z skóry chociaż u nas były białe to bez problemu wystarczy przetrzeć szmatką.Dla nas okazały się istną rewelacją pompowane koła wszędzie bez problemu można nim wyjechać ma doskonałą amortyzację .Jakość wózka jak na tak przystępną cenę w porównaniu z innymi zagranicznymi producentami jest bardzo wysoka. POLECAM :)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php