(4.84) Babyzen Yoyo Plus opinie · spacerówka w wadze piórkowej, ale również wózek wielofunkcyjny 2w1 3w1 4w1

Babyzen Yoyo 3w1 opinie

Babyzen Yoyo 3w1 z Maxi Cosi Cabrio

Babyzen Yoyo 
Ceny
Sama spacerówka kosztuje od 1900 do 2000 zł, wózek wielofunkcyjny 2w1: 2800 – 3100, 3w1 z fotelikiem: 3350-3400 zł, a 4w1: 4300-4400 zł. Ogólnie drogo jak na polskie warunki płacowe, ale można to częściowo uzasadnić jego bardzo wysoką jakością.

Ceny wózka Babyzen Yoyo są wysokie i niestety bardzo stabilne, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać korzystając z poniższych linków i  cennika.

Babyzen wózki aktualne ceny Kupony rabatowe Babyzen Yoyo

Ranking 
W aktualnym rankingu lekkich wózków 2019 plasuje się wysoko ze względu na sporą popularność, szczególnie wśród klientów zagranicznych, z całej dosłownie Europy. Słabszym punktem omawianego modelu jest cena  – nieco za wysoka. Wielką konkurencją są wyróżniające się nowości 2018: wózki Cybex Eezy,  CBX Bimisi i CbxLeotie.

Babyzen Yoyo opinie

Babyzen Yoyo 4w1 z fotelikiem i bazą

Zalety
Spacerówka jest lekka jak piórko: około 6 kg.
Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy szczegół wózka.
Wózek idealny dla osób mieszkających na wyższych pietrach bez windy.
Dopracowana pod każdym względem łatwa intuicyjna obsługa.
W wersji spacerowej świetnie sprawdza się w komunikacji miejskiej, na
wakacjach w podróży, w samolocie czy w markecie.
Jest to pierwszy na świecie wózek spełniający wymogi bagażu podręcznego w samolotach, czyli waga i rozmiary są w optymalnej proporcji.

Dostępne wersje
Babyzen Yoyo w wersji 2w1 z gondolą może nie jest wybitnym wielofunkcyjnym wózkiem, ale dla niektórych klientów okazuje się  zbawiennym rozwiązaniem i prawdziwą namiastką wózka wielofunkcyjnego,
W opcji dodatkowej na stelażu wózka 3w1  za pomocą odpowiednich adapterów można instalować foteliki samochodowe Besafe, Cybex,  Maxi Cosi Cabriofix. Możliwy jest też zakup Yoyo Plus w wersji 4w1 z fotelikiem i bazą.

Wady
Relatywnie wysoka cena.
Niestety nie jest to wózek dla fanów terenowych wycieczek ze względu na rozmiar kół. Model tylko miejski małe kółka i ogólnie kompaktowych charakter sprawiają że nadaje się głównie na miejski teren, do marketu czy na wakacyjny wypad.

Konkurenci:
GB Pockit, Cybex Eezy, Quinny Zapp Flex,  CBX Bimisi, CBX Leotie, Peg Perego Si, Kees K2go, Gb Qbit

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php