Model Flavio 2015 forum(4,62) · Najnowsze dziecko marki Bebetto.

Bebetto FlavioBebetto FlavioProdukt osiągalny jest już nawet za kwotę: 1360 zł, oczywiście w miarę rozbudowy zestawu cena odpowiednio rośnie.
W niezwykle już bogatej ofercie wózków tej marki ostatnimi czasy sporo się dzieje, dosłownie  nowość goni nowość. Przykładem takiej „świeżynki” jest opiniowany model, który jest sprytnym połączeniem sprawdzonego i udanego stelaża  od wózka Nico oraz zupełnie nowego siedziska i gondoli. Oba te elementy zostały zaprojektowane i wyprodukowane z niezwykłą starannością i dokładnością. Flavio może poszczycić się bardzo porządną tapicerką o wysokiej jakości, a także poręcznym charakterem i małymi wymiarami po złożeniu.
Do podstawowych atrybutów wózka  zaliczamy: pompowane koła, przednie skrętne z możliwością blokady, dobrą amortyzację, lekką aluminiową konstrukcję (dostępną w 3 kolorach silver, black, white), a także możliwość montażu spacerówki w obu kierunkach, regulowane siedzisko, podnóżek i rączkę. W wersji głębokiej  ma składaną gondolę z funkcją kołyski.
W zestawie 3w1 na stelażu można zamontować fotelik samochodowy Mars lub za pomocą odpowiednich adapterów Maxi Cosi Cabrio. Dużą zaletą jest jego bogate wyposażenie. W komplecie otrzymamy: torbę, folię przeciwdeszczową, moskitierę, okrycia na nóżki do spacerówki i gondoli, pokrowiec na koła oraz uchwyt na kubek. Podsumowując model oceniamy bardzo dobrze i  mamy wrażenie, że klienci również go tak ocenią. Naszą opinię potwierdzają z resztą pozycje w rankingach . W wielu porównaniach i zestawieniach z polskimi wózkami ( i nie tylko) Flavio  wyróżnia się bezdyskusyjnie.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php