(4,97) Bebetto Vulcano opinie 2019 · Nowy model, stara nazwa, supercena

Bebetto Vulcano opinie

Bebetto Vulcano 3w1 z fotelikiem Ferrari

Bebetto Vulcano 2018 3 w 1 z fotelikiem Ferrari 2019

Cena
Cena  jest bardzo przystępna, zestaw 2w1 to koszt rzędu 1150-1300 zł.

Teraz Vulcano 3w1 z fotelikiem Ferrari Beone z adapterem w rewelacyjnej cenie 1409 zł i dodatkowo dostawa gratis.

Fotelik Ferrari Beone otrzymał 4 gwiazdki w Adacu, czyli nie jest to przeciętny produkt, a naprawdę bezpieczne nosidełko – 4,29 w rankingu fotelików 0-13 kg. A logo Ferrari jest naprawdę od tych słynnych samochodów wyścigowych…

Ceny wózków Bebetto nie są wysokie, ale zawsze miło jest kupić jeszcze taniej, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy dziecięce. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższego cennika lub linku.

Bebetto aktualne ceny Kupon rabatowy Bebetto Vulcano
Bebetto Vulcano opinie

Bebetto Vulcano 3w1 z fotelikiem Ferrari Beone

Ranking

Wyniki sprzedaży i ranking bardzo pozytywne. Podsumowując model oceniamy bardzo dobrze, głównie dzięki doskonałej relacji ceny do jakości. Wielu klientów potwierdziło swoimi decyzjami nasze opinie o tym wózku.

Aktualny ranking wózków dziecięcych
Kolory wózka
Kolory wózka 2018

Kolory wózka w wersji S-line 2018

Zalety

Wyjaśnienie nazwy wózka.  Przed laty producent miał już w swojej ofercie wózek o tej nazwie, jednak nowoczesny model niewiele ma wspólnego z ówczesnym produktem oferowanym przez firmę. Jak wszystkie wózki w ofercie, omawiany model ma pompowane koła, miękkie zawieszenie, ustawiane w obu kierunkach siedzisko i prosty system składania.

Dużym atutem  jest możliwość montażu na konstrukcji fotelików Maxi Cosi, Cybex czy Besafe.  Szybka instalacja fotelika samochodowego na stelażu  (za pomocą odpowiednich adapterów) jest niemałym udogodnieniem dla zabieganych rodziców.  W przypadku szybkiego wyjścia na zakupy czy do lekarza nie trzeba zabierać ze sobą dużej gondoli, a jedynie fotelik i stelaż. Ponadto wózek wyróżnia się ciekawą nowoczesną stylistyką i dobrą jakością wykonania. W komplecie ze spacerówką i gondolą  otrzymujemy: okrycia na nóżki, torbę, moskitierę oraz folię przeciwdeszczową.

Wady

Wg opinii klientów troszkę ciężki w porównaniu z innymi modelami.

Dane techniczne

wymiary rozłożonego wózka (dł./szer./wys.): 99/60/125 cm,
wymiary złożonego stelaża (dł./szer./wys.): 87/60/32 cm,
wymiary wewnętrzne gondoli (dł./szer./głęb.): 79/32/19 cm,
wymiary siedziska spacerowego: (szer./głęb./wys. oparcia): 30/27/50 cm,
wysokość prowadnicy: 70-113 cm,
waga wózka głębokiego: 13 kg,
waga wózka spacerowego: 13,9 kg.

Wersje
Wersja standardowa spacerowo-głęboka 2w1,
wózek 3w1 z najlepszymi fotelikami na rynku:  Maxi Cosi Cabriofix, Citi, Pebble, Cybex, Ferrari Beone, wózek 4w1 z dodatkową bazą do fotelika.

Konkurenci

Bebetto Holland, Bebetto Torino, Maxi Cosi Adorra, Cybex Balios, Baby Design Lupo Comfort, Riko Brano, Camarelo Avenger, Bebetto Bresso, Baby Design Dotty, Easygo Optimo.

Dodaj Komentarz

Translator

Bebetto - 30%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 30%

Recenzje i komentarze klientów


css.php