(4,35) BeSafe iZi Go Modular i-Size opinie · Foteliki 3w1 – nowa koncepcja bezpiecznych fotelików

BeSafe Izi Go opinie

BeSafe Izi Go 0-13 2w1 z bazą

Besafe iZi Go Modular i-Size 2019

Dostępne opcje
W przypadku zestawów Besafe Modular i-Size 0-18 kg, klient ma do wyboru trzy kombinacje zakupowe. Podstawowy i najprostszy to kupno samego fotelika iZi Go 0-13 kg. Wtedy fotelik jest montowany w samochodzie pasami tyłem do kierunku jazdy. Opcja fotelika 2w1 to zestaw iZi Go + baza isofix. Wtedy fotelik wpinany jest  w samą bazę isofix, co jest rozwiązaniem bezpieczniejszym i wygodniejszym niż pierwsza opcja.

Zestaw 3w1 to wspomniane 2w1 + fotelik Besafe iZi Modular 0-18 kg. Ten ostatni jest wpinany w tę sama bazę, co wcześniejszy fotelik iZi Go. W ten sposób jedna baza isofix służy do dwóch fotelików, a dziecko jeździ cały czas tyłem do kierunku jazdy w bezpiecznym wariancie z isofixem.

Sama norma i-Size to przede wszystkim podział wg wzrostu , a nie jak dotychczas wagi. Fakt, że  dzieci są coraz grubsze w stosunku do swojego wzrostu jest główna przyczyną jej wprowadzenia.

BeSafe iZi Go Modular opinie

BeSafe iZi Go Modular 3w1 fotelik 0-13 kg + Izi Modular I-Size (0-18 kg) +baza isofix

Kolory fotelika

Kolory fotelika 0-13 kg Kolory fotelika 0-18 kg

Cena
Ceny wysokie jak na wszystkie foteliki Besafe, ale na szczęście zdarzają się sensowne promocje. Sam fotelik  dla noworodka to koszt rzędu 900-950 zł. Zestaw 2w1 z bazą to cena około 1750-1800 zł, a kombinacja 3w1 2650-2700. W tym zestawie producent oferuje bazę isofix gratis, co jest  przykładem  wspomnianych promocji.

Polecamy kupony rabatowe w dino.sklep.pl. Dzięki nim wszystkie foteliki Besafe kosztują minimum 5 % taniej. Jest to  świetna okazja do ich zakupu, gdyż standardowo mają one bardzo stabilne ceny i  niełatwo jest trafić na takie okazje.

Besafe aktualny cennik Kupon Rabatowy Besafe Izi Modular

Kategoria wiekowa, wagowa i wzrostowa
Fotelik iZi Go przeznaczony przeznaczony dla dzieci w przedziale wzrostu od 40 do 75 cm i do 13 kg wagi

Wiek dziecka od urodzenia do 6 miesięcy.

Fotelik Besafe iZi Modular 0-18 kg przeznaczony przeznaczony dla dzieci w przedziale wzrostu od 61 do 105 cm i do 18 kg wagi
Przedział wieku dziecka : od 6 miesięcy do około 4 lat

Ranking
Pomimo wysokiej ceny omawiany model zajmuje bardzo dobre miejsce  w aktualnym rankingu fotelików 0-13.  Zawdzięcza to świetnym wynikom testów ADAC ( zarówno sam fotelik iZi Go, jak i zestawy obu fotelików z bazą) . W 2016 roku w ADACU swoich kategoriach foteliki zdobyły pierwsze miejsca.

Foteliki 0-13 – aktualny ranking 2019

Wózki 3w1 z Besafe  iZi Go Modular

Model ten jest potencjalnym konkurentem dla Maxi Cosi Cabrio,  albowiem jest  jedynym (obok wspomnianej wyżej firmy) produktem, który może być montowany na bardzo wielu różnych rodzajach wózków. Jest kompatybilny z wózkami takich firm jak Joolz, Mutsy, X-lander, Quinny, Maxi Cosi, Mima.

Przewagi nad konkurencją
Ponadprzeciętne bezpieczeństwo.
Estetyka, komfort  to cechy również  wyróżniające omawiane foteliki spośród konkurencji
Waga   3,9 kg- lekki,
Ulepszony system ochrony bocznej.
Ergonomiczny kształt pałąka.
Duża zintegrowana z fotelikiem osłona przeciwsłoneczna.

Montaż tyłem i przodem.
Regulowany zagłówek
Regulowana przednia baza antyrotacyjna

Wady
Wysoka cena

Konkurenci
Migo Satellite Plus, Maxi Cosi Concept Family 3w1, Avionaut 3w1 RWF Pixel i Aerofix, Cybex Aton mi Srona M2 i-Size, Romer Dualfix, Maxi Cosi Pearl 2way+baza 2way

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php