BeSafe Izi Sleep opinie (4,09) · Jeden z niewielu rozkładanych do pozycji leżącej, ale nie na każdą kieszeń

BeSafe Izi Sleep

BeSafe Izi Sleep

Realna cena  BeSafe Izi Sleepwynosi od 590 zł do 670 zł. Otrzymał dobre oceny w rankingu 0-13 kg.
Jest kolejnym bardzo bezpiecznym, ale niestety drogim fotelikiem samochodowym norweskiej firmy HTS BeSafe. Przeznaczony jest dla dzieci o wadze 0-13 kg. W testach ADAC otrzymał wysoką notę dobry i jest laureatem wielu nagród konsumenckich.
Nosidełko to jest bardzo ładnym i dobrym jakościowo produktem o niebanalnym kształcie i ciekawej kolorystyce. Posiada system ochrony bocznej, może być mocowany za pomocą pasów samochodowych lub isofixu (tylko tyłem do kierunku jazdy ). Ma daszek przeciwsłoneczny i regulowaną wkładkę pod główkę. Dodatkowo  można go montować za pomocą adapterów na wielu rodzajach wózków.
Izi Sleep oprócz podstawowego zastosowania może być również używany jako leżaczek lub kołyska i jako jeden z niewielu na rynku posiada unikalny system odchylania oparcia do pozycji leżącej, co jest jego wielką zaletą.  Nie można ustawiać go w pozycji do spania, gdyż nie jest to pozycja bezpieczna w czasie podróży. Cena rynkowa (w wersji bez isofixu) kształtuje się w granicach 700 zł – drogo. Waga to 7 kg.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php