Caretero Diablo XL opinie (3,18) · Ładny i popularny

Caretero Diablo XL

Caretero Diablo XL

Diablo XL to fotelik polskiej firmy Caretero przeznaczony dla dzieci o wadze 9-36 kg. Jest łatwy w montażu i solidny, ma trzy pozycje nachylenia oparcia, regulowaną wysokość zagłówka, zdejmowaną tapicerkę i wygodną rączkę do przenoszenia fotelika. Największe zalety to  niezwykle nowoczesny kształt, ciekawa kolorystyka, wysoka jakość tkanin z jakich wykonana jest tapicerka oraz bardzo przystępna cena, brak mu jedynie regulacji szerokości.
Caretero Diablo XL jest fotelikiem bardzo popularnym wśród klientów, nie jest on jednak jakimś wybitnym produktem pod względem bezpieczeństwa podróży, oczywiście wyprodukowany jest  zgodnie z  normami ECE R44/04, ale jego popularność wynika głównie z bardzo atrakcyjnego wyglądu i niskiej ceny. Waga  to 6 kg, a cena kształtuje się w granicach 400 zł, oczywiście w różnych sklepach ceny mogą się różnić. Niemniej jednak jest to kwota przystępna.

3 Odpowiedzi do “Caretero Diablo XL opinie (3,18) · Ładny i popularny”

 1. Ania pisze:

  ADAC oczywiście przepraszam za literówke. Osobiście uważam że ten fotelik nadaje się do jazdy okazjonalnej przy niewielkich prędkościach a nie jako fotelik główny. Zwłaszcza dla kogoś kto pokonuje dalekie trasy.

 2. Ania pisze:

  Wydaje mi się że foteliki takiej jakosci ogóle nie są brane do testów ACDC bo nigdy by ich nie przeszły….

 3. WW pisze:

  Czy bardziej szczegółowe wyniki testów są dostępne?
  Testy ADAC można znaleźć w necie , natomiast tam nie znalazłem fotelików Caretero.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php