(4.87) CBX Cybex Bimisi opinie – zaskakująco dobra klasa w korzystnej cenie

CBX Cybex Bimisi opinie

CBX Cybex Bimisi 3w1

CBX Bimisi 2018

Cena
Wózek CBX Bimisi w wersji 2w1 kosztuje od 920 zł, a 3w1 od 1350 zł, są to poziomy rewelacyjne, szczególnie jeśli uwzględni się więcej niż przyzwoitą jakość produktu.
Warto odnotować cenę CBX Bimisi 3w1 z markowym fotelikiem od 0 do 13 kg CBX Aton

Ceny wózków CBX nie są wysokie, ale zawsze miło jest kupić jeszcze taniej, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższego cennika lub linku.

Wózki CBX Cybex – aktualny cennik Kupon rabatowy CBX Bimisi
CBX Bimisi opinie

CBX Bimisi 2w1

Ranking
W rankingu wózków  widoczna tendencja zwyżkująca dzięki niskiej cenie, rosnącej sprzedaży i dobrej jakości. Wróżyć należy świetlane perspektywy w rankingu lekkich wózków. Zobaczymy.

Kolory wózka

Kolory wózka

Wersje
Bimisi różni sie od modelu Leotie wagą – jest cięższy o ponad 2kg , inną konstrukcją stelaża i nieco skromniejszym designem ( bez ekoskóry). Występuje w dwóch wariantach: Flex i Pure . Tańsza wersja Bimisi Flex z gondolką przerabianą ze spacerówki – teraz nawet od 900 zł. W droższej wersji  Pure klient ma do dyspozycji oddzielną gondolę.

Przewagi nad konkurencją
Konkurencyjnym czynią wózek : rewelacyjna cena, niska waga, dobra jakość.

Możliwość montażu na konstrukcji fotelików Maxi Cosi, Cybex  jest już standardem na rynku i trudno ją traktować jako jakaś przewagę.

Wyposażenie standardowe

  • adapter do fotelików
  • folia przeciwdeszczowa
  • pałąk
  • duży kosz

Wady
Typowo miejski , niezdatny na drogi gruntowe, leśne, piaszczyste Na razie nie stwierdziliśmy jakichś istotnych mankamentów.

Dane techniczne
Waga wersji spacerowej 13,5 kg,
Odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 15 kg

Konkurenci
Maxi Cosi Zelia, Cybex Leotie, Easygo Optimo, Baby Jogger City Mini, Babyzen Yoyo Plus, Becool Slide, Britax B-Motion, Chicco Urban, Greentom Upp Reversible.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php