(4.95) Cybex Balios S opinie – najlepiej sprzedający się wózek tej firmy – trochę dzięki „Lewemu”

Cybex Balios S opinie

Cybex Balios S 2019

Cybex Balios 2019
Ceny
Jest to wózek o dobrej relacji ceny do jakości, za który trzeba zapłacić od około  1290 zł za samą spacerówkę poprzez 2w1 za  1750 zł,  wózek 3w1 za  2300 zł, a  do  3000 zł za wersję 4w1 z fotelikiem Maxi Cosi Cabriofix i bazą Familyfix isofix. Tak więc producent przewidział możliwość zakupu każdej konfiguracji, a klient musi już sam zadecydować.

Ceny konkurencyjne, ale raczej na jednym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy online. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać korzystając z poniższych linków.

Wózki Cybex aktualne ceny Kupon rabatowy Cybex Balios
Cybex Balios opinie

Cybex Balios M 3w1

Ranking
W rankingu wózków dziecięcych  bardzo wysoko – cały czas z tendencją rosnącą dzięki coraz większej popularności i rozpoznawalności u klientów. Jednym z czynników napędzających popularność jest fakt, że bardzo podobny model  z firmy Cybex by Jeremy Scott wybrali państwo Lewandowscy dla swojej córki Klary. Tylko za Baliosa trzeba zapłacić prawie cztery mniej, a i tak można się poczuć przez chwilę jak jeden z najlepszych piłkarzy świata.

Aktualny ranking wózków dziecięcych
Zalety
To kompaktowa miejska konstrukcja, z rozwiązaniami, które bardzo ułatwiają obsługę i użytkowanie wózka, takimi jak składana gondola,
składany stelaż wraz z siedziskiem spacerowym, niska waga przy relatywnie dużych kołach.
Pochwalić tez trzeba stabilne i wygodne siedzisko spacerówki. Ponieważ jest to wózek miejski producent zastosował tylko niedużą amortyzację.

Wersje
Atrakcyjnym rozwiązaniem są uniwersalne adaptery dołączane do gondoli wózka 3w1, za pomocą których na stelażu wózka można zamontować fotelik samochodowy Cybex Aton, Maxi Cosi Cabrio, Besafe Izi go – Nie jest to żadnym zaskoczeniem, jako że firma Cybex słynie z produkcji bardzo bezpiecznych fotelików samochodowych.

Dane techniczne
Waga produktu w wersji spacerowej wynosi 10,6 kg.
Czas oczekiwania na dostarczenie wózka  wynosi od 1 do 3 tygodnia. Do przyjęcia.

Konkurenci
CBX Leotie, Bebetto Holland, Bebetto Vulcano, Easygo Optimo, Camarelo Avenger, Quinny Moodd, Quinny Buzz, CBX Bimisi, Riko Basic

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php