Cybex Onyx opinie forum (3,74) · Prosta konstrukcja, mała waga i wygodna podróż po mieście

Cybex Onyx 2012

Cybex Onyx 2012

Forum wózków przedstawia: opinie o Cybex Onyx .
To prosta i lekka parasolka, przeznaczona dla dzieci do 22 kg (ok 5 lat). Posiada wyjątkowo dużą budkę( z ochroną przeciw promieniom UV), 2 pozycje odchylenia podnóżka oraz oparcie odchylane do pozycji leżącej. Dodatkowo na stelażu wózka można zamontować fotelik samochodowy Aton Basic – nikogo to specjalnie nie dziwi z racji tego, że firma Cybex słynie z produkcji bardzo bezpiecznych fotelików samochodowych.
Rzeczą raczej oczywistą jest fakt iż Onyx to model raczej miejski lub też urlopowy, który łatwo i szybko można złożyć i schować do bagażnika. Z pewnością nie jest to produkt  przystosowany do jazdy po bardzo nierównym terenie.
Do mankamentów wózka zaliczyć można brak amortyzacji przednich kół, dosyć delikatną konstrukcję oraz cenę, która kształtuje się w granicach 829 zł –  może nie jest jakaś strasznie wysoka, ale za taką jakość i właściwości to wózeczek powinien kosztować mniej. Waga produktu jest jak przystało na parasolkę jest mała jedynie 7,3 kg. Niestety są duże problemy z dostępnością tych całkiem niezłych parasolek.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php