Cybex Topaz opinie (3,74) · Poręczna parasolka na wycieczkę do miasta

Cybex Topaz

Cybex Topaz

Dzisiaj wózki Cybex Topaz na forum.
Cybex jest kolejną renomowaną firmą specjalizującą się w produkcji fotelików samochodowych, która postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o wózki. Jest to już swojego rodzaju trend, że takie fotelikowe marki jak Recaro, Britax, czy właśnie Cybex podejmują się produkcji wózków.
Omawiany model jest zwrotną i łatwą w prowadzeniu parasolką posiadającą 2 pozycje ustawienia podnóżka, oparcie rozkładane do pozycji leżącej, regulację wysokości rączek, budkę z ochroną UV i odpinany pałąk. Dodatkowo na stelażu można zamontować fotelik samochodowy.
Cybex Topaz jak 95% parasolek nie nadaje się do jazdy po nierównym terenie, jest to wózek typowo miejski. Mankamenty : oparcie nie ma pozycji całkiem pionowej, a plastikowe kółka są dosyć głośne, zwłaszcza podczas jazdy po nierównym terenie. Niektórzy klienci narzekają też na średnią jakość wykonania, co w przypadku firmy Cybex jest raczej zaskakujące z uwagi na wysoką jakość fotelików jakie produkuje. Dodatkowo poważną przeszkodą uniemożliwiającą kupienie tego modelu są problemy z dostępnością.
Waga jest mała – 7,5 kg, zaś cena spacerówki to ok 850 zł, a w zestawie z fotelikiem Aton Basic to ok 1300 zł. Cena nie należy do najniższych.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php