Dada Paradiso Carino forum (4,28) · Limitowane niebanalne wzornictwo i bogate wyposażenie

Dada Paradiso Carino

Dada Paradiso Carino

Cena wózka 3 w 1 Dada Paradiso Carino kształtuje się w granicach 1550 zł. Może on pochwalić się nie najgorszą pozycją w rankingu .
Wielofunkcyjny model jak wszystkie produkty tej firmy charakteryzuje indywidualny ciekawy design i nowoczesna niebanalna kolorystyka. Oprócz podstawowych elementów zestawu czyli spacerówki, gondoli i fotelika (każdy z budką), posiada bardzo bogaty zestaw akcesoriów takich jak: kapka okrywająca do gondoli, okrycie na nóżki do spacerówki, osłona na nóżki do fotelika, oraz torba na akcesoria, folia przeciwdeszczowa i moskitiera.
Amortyzowane, pompowane koła sprawiają, że każda podróż wózkiem jest bardzo przyjemna i wygodna zarówno dla dziecka jak i rodzica. Ma regulowaną rączkę, regulowane oparcie w gondolce oraz możliwość zastosowania gondoli jako kołyski. Spacerówka może być montowana w obu kierunkach i również  ma regulowane oparcie (aż do pozycji leżącej) oraz regulowany podnóżek. Cena tak bogatego zestawu kształtuje się w granicach 1580 zł – bardzo korzystna, przy czym atrakcyjna cena nie rzutuje zbytnio na jakość wykonania. Na wózek niestety trzeba trochę poczekać, nawet do 30 dni.

7 Odpowiedzi do “Dada Paradiso Carino forum (4,28) · Limitowane niebanalne wzornictwo i bogate wyposażenie”

 1. Gosia pisze:

  Mam pytanie czy są adaptery do wózka Dada Paradiso max500 do fotelika cybex ?

 2. Aneta pisze:

  Ja użytkuję wózek Carino od 12 miesięcy.
  Jestem z niego bardzo zadowolona.

  zalety:
  jest stabilny,
  zwrotny,
  łatwo się prowadzi,
  łatwo składa
  duże pompowane koła
  amortyzatory
  ma duży kosz
  możliwość montowania przodem i tyłem każdego elementu
  dobrze wykonany
  estetyczny
  robi bardzo dobre wrażenie – ludzie pytają i podziwiają
  jakość i wyposażenie do ceny

  wady:
  stelaż ciężki
  budka od spacerówki poluzowała się po kilku użyciach i luzuje się za każdym razem
  brak testów fotelika

 3. Karolina pisze:

  Po 18 miesiącach użytkowania stwierdzam co następuje:
  – w wyniku rozregulowania się budy został zagubiony element służący do jej przykręcania i regulacji. Buda lata i spada, mimo, że dokręcam ją z użyciem śrubokręta raz na tydzień.
  – zagubiona podczas spaceru osłonka na śruby na kole
  – skóra na rączce do prowadzenia zwijała się i wychodziła spod zabezpieczeń z obydwu stron. Musiałam wzmocnić tą konstrukcję po swojemu.
  – materiał pod rączkami dziecka został wytarty w paru miejscach, zostały nieestetyczne dziury, plamy.
  – podczas jazdy coś w tylnych kołach turkoce, przypuszczam, że może mieć to związek z blokadą tylną kół, która lata podczas jazdy. Bardzo denerwujący turkot.
  Co do użytkowania:
  – bardzo trudno zdejmuje się materiał do prania

  Wózek jest zwrotny i ładny, wiele razy byłam pytana, o to gdzie go kupiłam. Dopóki używana była tylko gondola wózek był w świetnym stanie. Spacerówka nie sprostała moim oczekiwaniom. Fotelik nie przeszedł żadnych testów, nie jest więc bezpieczny.

 4. olicho0 pisze:

  Zastanawiam się nad zakupem tego wózka w kolorze różowym. Wózek jest bardzo jasny i martwie się o czyszczenie go. Czy materiał z którego jest wykonany jest łatwy do czyszczenia ?

 5. pavo pisze:

  Zastanawiamy sie nad zakupem z zona tego wozka lub implast sd ecoline. Jestesmy ciekawi dlaczego dostal za obsluge tylko 3.9 ?

  • Redakcja Wózki Opinie pisze:

   Uważamy, że ocena 3,9 za obsługę nie jest złym wynikiem, Dada Paradiso otrzymał od nas takie noty z uwagi na fakt iż, wpinanie gondoli, siedziska spacerowego czy fotelika samochodowego w tym wózku nie jest idealne. Czynność ta sama w sobie może nie jest najtrudniejsza, niemniej jednak mamy na rynku wózki, które są łatwiejsze w obsłudze.
   Jeśli chodzi o porównanie Bolder Ecoline z Dada Carino, to co prawda oba te wózki są dobrymi produktami, to jednak według naszej oceny Bolder z Implastu jest lepszym wózkiem. Posiada lepszy hamulec, jest lżejszy i ładniejszy, ale cena zdecydowanie na korzyść Carino .
   pozdrawiamy
   Redakcja

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php