Dada Paradiso Luxor opinie · najnowszy elegancki i stylowy model polskiej marki [ od 1799 zł]

Dada Paradiso Luxor 2019 opinie

Dada Paradiso Luxor 2019

Dada Paradiso Luxor 2019

Cena

Średnia cena rynkowa tego modelu w zestawie  2w1 to koszt rzędu ok 1799 zł , zestawu 3w1 od 1999 zł,  W wersji limitowanej 2w 1 od 1849 zł , w zestawie 3w1 od 2089 zł Drożej niż by się można spodziewać po Dada Paradiso ale jeszcze akceptowalny poziom.

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce. Zamówienie powyżej 4000 zł – dostawa gratis w całej Europie

Kupony rabatowe

Ceny wózków Dada Paradiso są w miarę konkurencyjne w stosunku do innych wózków z tej kategorii, ale niestety na równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy ceny mogą ulec znacznej redukcji nawet do 10%. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny  Dada Paradiso Kupon rabatowy Dada Paradiso Luxor 2019

Ranking
Najnowsza propozycja, znanej polskiej marki Dada Paradiso Group wyróżnia się elegancją i można ją porównać z modelami klasy Premium. Z pewnością zyska wielu sympatyków, dzięki  pięknej formie i funkcjonalności, jest jednak zbyt krótko na rynku by znaleźć się już w rankingu.

Aktualny ranking wózków dla dzieci
Dada Paradiso 2019 opinie

Dada Paradiso Limited Edition 2019

Zakres wagowy/wiekowy

  • Wersja głęboka wózka przeznaczona dla dzieci od 1 do 6 miesiąca życia (maksymalna masa 9 kg)
  • wersja spacerowa od 6 miesiąca do 3 lat (maksymalna masa 15 kg)

Zalety i funkcje

Luxor ma żelowe (bezoobsługowe) koła i zawieszenie na wahaczach, co sprawia, że podróżowanie nim w zasadzie w każdym terenie, jest niezwykle wygodne zarówno dla dziecka jak i rodzica.

Rączka z eko-skóry posiada regulację wysokości. Kompaktowa aluminiowa rama, z  przednimi  kołami  skrętnymi z możliwością blokady do jazdy na wprost.

Dodatkowo spacerówka i gondola mogą być montowane w obu kierunkach. Standardowo w wersji spacerowej ma regulowany podnóżek oraz odchylane oparcie.

Wypinana barierka zabezpieczająca dziecko obszyta jest eko-skórą. Luxor posiada obszerną, wentylowaną gondolę z zewnętrzną regulacją oparcia.

W zestawie: torba na akcesoria, moskitiera, folia przeciwdeszczowa, koszyk na zakupy, pokrowiec na gondolę i siedzisko spacerówki.

Na stelażu wózka za pomocą odpowiednich adapterów można zamontować foteliki Maxi Cosi Cabrio,Pebble, Pebble Plus, Citi oraz foteliki Dada Paradiso

Linia kolorystyczna

Dada Paradiso Luxor 2019

Opinie eksperta

Jest to kolejny nietuzinkowy produkt firmy Dada Paradiso Group. Niebanalny design i ciekawa kolorystyka sprawiają, że Luxor korzystnie wyróżnia się na tle innych konkurentów. Całkiem fajna propozycja marki Dada Paradiso – uniwersalny wózek  o praktycznych funkcjach i  atrakcyjnej nietuzinkowej stylistyce.

Dane techniczne:
– stelaż: 80x59x34 cm , waga: 5,9 kg
– gondola z otwartą budką: 84x40x62 cm, waga: 5,5 kg
– spacerówka: 73x40x56 cm, waga: 5,1 kg
– fotelik samochodowy: 66x41x45 cm, waga: 5,7 kg
– waga kół: 3,7 kg

Koszty dostawy

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce.

Zamówienie powyżej 4000,00 zł – dostawa gratis w całej Europie.

Zamówienie poniżej 1500,00 zł – koszt dostawy 29,00 zł przy przedpłacie, za pobraniem 39,00 zł

Konkurenci:

Adamex Reggio, Camarelo Logan , Lonex Emotion, Tako Laret Classic,  Maxi Cosi Adorra

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php