Cybex Juno-fix opinie (4,26) · Najbezpieczniejszy fotelik w grupie 9-18 kg

Cybex Juno-fix

Cybex Juno-fix

Cena Cybex Juno-fix 9-18 kg kształtuje się w granicach 800 zł.  Siedzisko może pochwalić się pozycją w czołówce w rankingu fotelików samochodowych.
Nowoczesny model, który w renomowanych testach ADAC, w kategorii bezpieczeństwo, otrzymał maksymalną ocenę 5, co jest  na prawdę niełatwe osiągnięcie. Tak wysoką ocenę  zawdzięcza solidnej konstrukcji, innowacyjnej osłonie tułowia oraz skutecznemu systemowi ochrony bocznej. Nie bez znaczenia są też łącza isofix, które stabilnie mocują fotelik w samochodzie.
Oprócz największego atutu jakim jest bezpieczeństwo, recenzowany produkt posiada także inne zalety, takie jak chociażby 3 letnia gwarancja od producenta, wysoka jakość wykonania oraz łatwość obsługi. Jeśli chodzi o funkcje, to posiada on regulowaną ochronę tułowia, zagłówek i regulowane oparcie dzięki czemu rośnie wraz z naszą pociechą . Waga także jest jego atutem waży zaledwie 6,3 kg.
Jedyną widoczną wadą jest dosyć wysoka cena, ale przecież bezpieczeństwo naszych pociech jest bezcenne.

3 Odpowiedzi do “Cybex Juno-fix opinie (4,26) · Najbezpieczniejszy fotelik w grupie 9-18 kg”

  1. Natalusowo pisze:

    Dziwny ten manekin z filmiku, który głowę ma na najwyższym poziomie zaglowka, a nóżki długości 8miesiecznego niemowlęcia… poza Tym nie wiadomo, czy po trzykrotnym dachowaniu manekin z fotelika z pasami przeżył, bo nie ma takich danych. Wiadomo tylko, że pozostał w foteliku… A crashtesty to robota konkurencyjnej firmy, która w swojej ofercie owych fotelików z osłoną nie posiada 😉

  2. internautka pisze:

    Dlaczego ani słowa nie piszecie o wątpliwościach dotyczących tego fotelika? Wg najnowszych wynikow crashtestów dziecko wylatuje z fotelika podczas dachowania typu rollover i błąka się po całym pojeździe! To jest niezmiernie ważna informacja!

  3. thea pisze:

    fotelik w ktorym dziecko zginie przy dachowaniu.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php