(4.32) Cybex Sirona 0-18 kg · Ekskluzywne foteliki z serii Platinum

Cybex SironaCybex SironaW dobrych sklepach dziecięcych cena fotelika kształtuje się na poziomie 1670 – 1700 zł, a modelu Plus około 1750 zł
Zapytaj o towar :  zamow@dino.sklep.pl

Gdzie kupić ten produkt ?

Ceny fotelików Cybex są relatywnie wysokie i , niestety,  na jednym poziomie u praktycznie wszystkich sprzedawców, dlatego jedyną możliwością redukcji ceny są  kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy dziecięce online. Warto ich poszukać, korzystając z poniższych linków.

Foteliki Cybex aktualne cenyKupon rabatowy Cybex Sirona M2

Niezwykle bezpieczne,  obrotowe siedzisko samochodowe dla dzieci w przedziale wagowym 0-18 kg znany jest klientom nie od dziś.  Montowane jest za pomocą isofixu, a dziecko może podróżować tyłem do kierunku jazdy, aż do 18 kg, co zmniejsza ryzyko odniesienia obrażeń o ponad 80%, w porównaniu do fotelika montowanego za pomocą pasów zgodnie z kierunkiem jazdy. Gdy dziecko osiągnie wagę 9 kg  istnieje również możliwość montażu przodem do kierunku jazdy, ale ze specjalną poduszą bezpieczeństwa.
Wysokie bezpieczeństwo modelu potwierdzają świetne wyniki w renomowanych testach zderzeniowych.

sirona

 

 

 

Do zalet fotela poza wysokim poziomem bezpieczeństwa jakie zapewnia należą:

 • Łatwy montaż w samochodzie za pomocą złącz ISOFIX (zarówno przodem jak i tyłem)
 • Łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotela dzięki obrotowemu systemowi (360 stopni)
 • Innowacyjna technologia Seat-to-chassis łączy fotelik z karoserią samochodu (w razie wypadku siła uderzenia przekazywana jest na karoserię )
 • Teleskopowy system L.S.P – dodatkowa ochrona przy zderzeniu bocznym
 • Przodem do kierunku jazdy, dziecko chronione jest przez regulowaną poduszkę bezpieczeństwa
 • Regulowana wysokość zagłówka (10 pozycji)
 • Regulowane odchylenie siedziska w pozycji tyłem do kierunku jazdy (7 pozycji)
 • Regulowane odchylenie siedziska w pozycji przodem do kierunku jazdy  (5 pozycji)

Waga fotelika nie należy do najniższych –  15 kg
Wymiary: 69x44x53x58 cm

TAPICERKI wersji COMFORT i PLUS:

sirona_plus

true_blue

Jedna odpowiedź do “(4.32) Cybex Sirona 0-18 kg · Ekskluzywne foteliki z serii Platinum”

 1. Kasia pisze:

  Bardzo polecam fotelik Cybex Sirona rodzicom, którzy chcą wozić swoje pociechy tyłem do kierunku jazdy ( i tylko tyłem).
  Tyłem do kieruku jazdy.
  Fotelik jest wygodny zarówno dla rodzica jak i dziecka a przede wszystkim bezpieczny. Jest obracany, więc wsadzanie dziecka do samochodu nie stanowi żadnego problemu. 5 punktowe pasy zapina się szybko i łatwo. Obracanie jest płynne.
  My przesadziliśmy naszą córkę do Sirony gdy miała 10 miesięcy, była to zima i ten fotelik był obszerniejszy od nosidełka, którego używaliśmy wcześniej (też Cybex) i od razu mała się uspokoiła i chętnie w nim jeździła. Pozycja leżąca jest naprawdę leżąca (jak w nosidełku- pół leżąca) i komfortowa.
  Kupując ten fotelik chcieliśmy przewozić nasze dziecko tyłem do momentu, kiedy by nie wyrosło z fotelika. Niestety rzeczywistość nieco zweryfikowała nasze plany. Mała po ukończeniu 2 lat coraz bardziej buntowała się, gdy miała jechać autem. Nie znała innego przewożenia niż tyłem, a jednak ciągle marudziła i chciała wysiadać w trakcie jazdy. Kiedy miała 2 lata i 4 miesiące odwróciliśmy fotelik i wtedy dopiero zaczęły się problemy.
  Przodem do kierunku jazdy.
  Po pierwsze dziecko bardzo głęboko siedzi w foteliku = „zapada się” w niego i jest pochylone lekko do tyłu, czyli widoczność jest słaba, w zasadzie zerowa (jeśli chodzi o boczne szyby). Co gorsze sposób zapinania jest tragiczny. Nie ma tu pasów, tylko taki panel który osłania korpus dziecka. I to nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie. Pasami dziecka nie zapniemy, bo jest blokada i nie odwrócimy fotelika przodem. Pozycja,w jakiej siedzi dziecko jest trochę dziwna- rączki są uniesione i na dłuższe dystanse nie jest to wygodne. Po drugie (pomimo klimatyzacji w aucie) mała wysiada z auta upocona (ma mokrą koszulkę)-nawet na krótkim dystansie (około 30 minut ). Już dwukrotnie nam się przeziębiła i oskarżam o to właśnie ten fotelik. Dziecko jest opatulone i nie jest to dla niego komfortowe. Moje dziecko nie toleruje tego panelu. Od miesiąca próbujemy ją przyzwyczaić, ale nic z tego nie będzie. Córka nie chce jeździć, marudzi, nic nie widzi i jest jej gorąco. Jeśli chodzi o obracanie, to nie jest konieczne, bo panel szybko i łatwo się zapina. I dobrze, bo fotelik lekko się zacina i nie obraca się do przodu tak płynnie, jak do tyłu.

  Podsumowując- nie podważam bezpieczeństwa. Jednak wygodę małego użytkownika oceniam bardzo nisko. Fotelik jest genialny, kiedy chcemy przewozić dziecko tyłem. W momencie, gdy chcemy odwrócić fotelik i przewozić dziecko przodem do kierunku jazdy zaczynają się kłopoty. My planujemy zakup innego fotelika.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php