(4.32) Fotelik Cybex Sirona M2 i-Size opinie – Kosmiczny podróżnik dla naszej pociechy

Cybex Sirona opinie

Cybex Sirona

Ceny

Za fotelik od 0 do 18 kg Cybex Sirona  z bazą isofix w nowej odsłonie M2 i-Size trzeba zapłacić od 1600 zł do 1800 zł.

Ceny fotelików Cybex są relatywnie wysokie i , niestety,  na jednym poziomie u praktycznie wszystkich sprzedawców, dlatego jedyną możliwością redukcji ceny są  kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy dziecięce online. Warto ich poszukać, korzystając z poniższych linków.

Foteliki Cybex aktualne cenyKupon rabatowy Cybex Sirona M2

Ranking

Warto sprawdzić  notowania w rankingu fotelików.  Sirona ostatnio wyszła w nim na prowadzenie dzięki technologii modular i-Size, czyli systemowi, który łączy jedną bazę isofix  z dwoma fotelikami: zaraz po urodzeniu dziecka z nosidełkiem Cybex Aton M, a po kilku miesiącach z Modular Sirona M2. Efektem są dobre testy Adac. W ostatnim czasie zmniejszyła się nieco sprzedawalność.

Zalety

Nowatorski, oryginalny model wykonany z niezwykłą   dokładnością i o niemalże kosmicznej stylistyce. Teraz daje możliwość dodatkowych połączeń  w wersji modular i-size.  Baza został tak zaprojektowana, że pasuje do obu wspomnianych fotelików.

Fotelik można ustawiać  przodem i tyłem do kierunku jazdy, baza posiada specjalną stopkę zwiększającą stabilność fotelika, system ochrony bocznej, a także regulację zagłówka oraz odchylenia siedziska. Montowany jest w samochodzie na bazie ze złączami isofix.
Specjalne zaczepy na pasy umożliwiają  wsadzanie wyjmowanie dziecka z fotelika.

Wady

Waga jest niestety bardzo duża – 15  kg. Cena –  około 1600 zł – wysoka, ale nowatorskie rozwiązania i nieprzeciętny design zawsze są drogie, poza tym i tak w ostatnim czasie staniał o 500 zł.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php