Romer Kidfix Xp Sict opinie (4,40) · Najbezpieczniejszy w swojej klasie – 5 w ADAC robi wrażenie

Romer Kidfix Sict XP

Romer Kidfix Sict XP

Romer Kidfix XP Sict – sklep DinoRzeczywista cena fotelika Romer Kidfix Xp Sict oscyluje w granicach 750-800 zł. Z uwagi na genialne wyniki testów ADAC oraz dosyć rozsądną cenę zajmuje bardzo dobre pozycje w rankingu fotelików 15-36 kg.
Marka Romer dzięki najwyższym standardom jakości i bezpieczeństwu jakie zapewniają jej foteliki od lat cieszy się dobrą opinią i poważaniem wśród klientów. Jeden z najnowszych modeli z przedziału wagowego 15-36 kg Romer Kidfix XP Sict jest dobrym tego przykładem i  nie bez powodu otrzymał w testach ADAC maksymalną notę 5 za bezpieczeństwo. Na ten imponujący wynik złożyły się:

 • Rewolucyjny system X-Pad (XP) – jest to dodatkowy pas wewnętrzny, który znacząco zwiększa bezpieczeństwo w przypadku zderzenia czołowego. Podczas wypadku pas X-Pad pochłania o 30% więcej energii zderzenia jaka oddziałuje na szyję i kręgosłup szyjny dziecka niż w przypadku przypięcia dziecka tylko tradycyjnym pasem samochodowym.
 • Dodatkowe osłony boczne Sict – to regulowane „poduszki” zwiększające bezpieczeństwo w przypadku zderzeń bocznych
 • Mocowanie w aucie za pomocą złącz ISOFIX – stabilny montaż.

Romer Kidfix to nie tylko jednak bezpieczeństwo, fotelik jest również bardzo komfortowy i prosty w obsłudze. Do głównych jego właściwości należą: regulowany zagłówek i prowadnica pasów, wskaźnik prawidłowego montażu, regulowane odchylane oparcie oraz możliwość pozostawienia na stałe zamontowanego w aucie. Dodatkowym atutem jest możliwość schowania złącz ISOFIX i korzystania z Kidfix’a także w autach bez tego systemu. Waga fotelika 7,2 kg, cena ok 750 zł – 800 zł – jeden z tańszych w swojej grupie i o tak wysokich notach bezpieczeństwa ADAC.

4 Odpowiedzi do “Romer Kidfix Xp Sict opinie (4,40) · Najbezpieczniejszy w swojej klasie – 5 w ADAC robi wrażenie”

 1. elemele pisze:

  Witam czy oparcie przy chamowaniu powinien lecieć do przodu?

 2. Magda pisze:

  W tescie ADAC ogólna ocena faktycznie 4 ale jako jedyny w tej grupie dostał 5 z bezpieczeństwa. Kupuję

 3. Mariusz pisze:

  To bardzo dobry fotelik ale ma on 4 gwiazdki w ADAC a nie 5 – wprowadzacie ludzi w błąd.

  Tu link do ADAC: http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/default.aspx?ComponentId=29903&SourcePageId=31968

 4. spring-flower pisze:

  Taki właśnie mam i daję mu 5+ – w sklepie, w którym kupiłam dostałam dodatkowe 6 miesięcy gwarancji na fotelik więcej, załatwiła mi to Pani Ewelina, u której akurat kupowałam foteliki (505 961 959), więc w ogóle jestem bardzo zadowolona, że jest tak wytrzymały. Problemy miałam z montażem, ale ja w ogóle się nie znam na takich rzeczach, pół godziny jednak i było rozwiązane. Polecam ja i moje dzieci :)

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php