Hartan Racer GTX nowość roku 2018 – nowoczesność w dobrym stylu

Hartan Racer GTXHartan Racer GTX – Ten wózek wielofunkcyjny w wersji 2w1 kosztuje prawie 3900 zł, sama spacerówka kosztuje około 2900 zł, więc nie jest to produkt dla zwykłego klienta. Czy jest to uzasadniona cena, jak zawsze, zadecydują klienci. Na pewno jest to produkt z najwyższej półki.  Aluminiowy stelaż wózka w modelu GTX jest identyczny ze swoim bezpośrednim poprzednikiem Hartan Racer GTS.  Bezobsługowe, duże, pompowane koła z oponą Ecco Solight ( niby taką lekką), na kółkach wstawka z matowego srebra – akcent dodający wózkowi dynamiki i szyku.
Technologią Ecco Solight firma Hartan bardzo zachwala ekologiczny sposób wykonania wózka, wszystko jakoby nadające się do recyklingu i odzysku w obiegu zamkniętym. Te motywy są u Niemców powszechnie znane. Ile w tym marketingu, a ile rzeczywistej ekologii? Trzeba zawsze pamiętać, że nie wszystko złoto, co się świeci, a dowodem niech będzie casus Volkswagena.

Wózki Hartan w poprzednich odsłonach stawały się trochę archaiczne i czas już był najwyższy na gruntowną rewolucję w ich estetyce i wykreowanie nowocześnie wyglądających modeli. Tak właśnie się stało w przypadku kolekcji 2018.

spacerówka Hartan Racer GTX

Pięknie prezentująca się spacerówka Hartan Racer GTX

W stosunku do GTS siedzisko spacerowe w GTX jest bardziej nowoczesne, podobnie daszek i budka. Wszystko to razem kreuje
odnowiony styl wpisujący się trafnie we współczesne trendy estetyczne, co jest dobrym prognostykiem na sukcesy rynkowe.

Do wózka nie można zamontować dużej gondoli Kombi. Możliwe jest to tylko dla gondoli Falt i miękkiej Soft.

Czas oczekiwania na wózek długi i typowy dla tej firmy – do 8 tygodni.

Producent oferuje 32 kolory tapicerek oraz trzy kolory stelaża: czarny, biały i metaliczny szary, ale dane podwozie jest oferowane tylko z danym kolorem tapicerki, więc kombinacji połączeń jest tylko ( lub aż ) 32.
Na ranking jeszcze za wcześnie, bo wózek dopiero wchodzi do sprzedaży i nie ma jeszcze żadnej historii i doświadczeń i opinii klientów. Wózki Hartan kiedyś były na topie, ale teraz z powodów opisanych powyżej i znacznego wzrostu cen nieco się „obsuneły ” w rankingu wózków dziecięcych. Może opiniowany model będzie punktem zwrotnym i przełamaniem  tej tendencji.

 

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php