Kontakt

Dane kontaktowe
Kontakt z redakcją portalu:
redakcja@wozki-dla-dzieci.com
Regulamin

Definicje:

Portal opinie.wozki-dla-dzieci.com – zwany dalej

  • Wózki  forum opinie

Redakcja – administracja portalu
Użytkownik – osoba umieszczająca w ramach serwisu, komentarze, oceny, opinie.
Forum – miejsce wymiany opinii przez użytkowników serwisu.
Administrator – redaktor główny portalu

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z opiniotwórczego portalu, działającego pod adresem: OPINIE.WOZKI-DLA-DZIECI.COM

2. Forum służy do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń internautów na tematy związane z użytkowaniem, obsługą i wyglądem wózków i fotelików podlegających ocenie na łamach niniejszego portalu.

3. Użytkownik portalu publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal nie ponosi odpowiedzialności za merytoryczną wartość i treść wypowiedzi użytkowników.

4. Loginy i komentarze użytkowników nie mogą mieć charakteru komercyjnego. Loginy, komentarze i hasła reklamowe, wskazujące na działalność zarobkową lub profesjonalną (branżową, czarny PR), są niedozwolone i będą usuwane.

5. Redakcja nie redaguje wypowiedzi prezentowanych na forum, ale zastrzega sobie prawo do usuwania lub moderowania wypowiedzi lub zablokowania dostępu do forum użytkownikowi w przypadkach, gdy są one niezgodne z przepisami prawa lub niniejszym regulaminem, a w szczególności:

a) wypowiedzi naruszają prawo prasowe,
b) wypowiedzi naruszają dobra osobiste, dobre obyczaje, są w formie obraźliwej lub wulgarnej lub atakują osobę a nie poglądy,
c) temat wątku lub wypowiedź jest niemerytoryczna, niezwiązana z tematyką portalu określoną w punkcie 2 niniejszego regulaminu,
d) użytkownik forum zamieszcza reklamy bądź inne materiały lub ogłoszenia o charakterze komercyjnym,
e) użytkownik forum narusza regulamin.

6. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach FORUM treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwych, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc lub naruszających zasady netykiety.

7. Zabrania się zamieszczania treści, które stanowią linki do zewnętrznych stron internetowych.

8. Redakcja zastrzega sobie prawo do publikowania wybranych wypowiedzi uczestników forum w komentarzach.

9. Wszelkie komentarze, oceny, opinie, publiczne wypowiedzi na forum, dyskusje on-line stają się integralną częścią serwisu z chwilą ich umieszczenia.

10. Umieszczając komentarze, opinie, publiczne wypowiedzi na forum, dyskusje on-line Użytkownik zobowiązuje się do kulturalnego zachowania  i nie atakowania, obrażania innych Użytkowników.

11. Wszelkie komentarze, oceny, opinie, publiczne wypowiedzi na forum, dyskusje on-line mogą być usunięte przez Administratora bez ostrzeżenia i powiadomienia w przypadku stwierdzenia naruszenia powyższej zasady.

12. Administrator może edytować i usuwać posty, jeżeli naruszają regulamin tego forum, zasady dobrego wychowania, netykiety, przepisy prawa lub zmierzają do obejścia wspomnianych reguł.

13. Wszystkie recenzje, opinie, rankingi, testy mają charakter poglądowy i stanowią próbę obiektywnej opinii danego produktu, ale nie pretendują do bezwzględnej oceny i nie są jedyną możliwą oceną danego  wózka i fotelika.

14. Redakcja forum zastrzega sobie prawo do aktualizacji rankingów i treści zawartych w portalu bez tworzenia archiwum artykułów, gdyż bieżące oceny i opinie muszą podlegać  zmianom w miarę gromadzenia informacji od użytkowników i producentów .


css.php