Forum

Opinie o  wózkach dziecięcych i klasyfikowanie  ich  w profesjonalne rankingi  jest głównym i priorytetowym celem  tego forum.  Aktualnie możemy zaprezentować Państwu ranking i testy prawie 500 modeli najlepszych wózków obecnych na polskim rynku. Ta ilość  sukcesywnie i stale rośnie i klasyfikujemy już większość  znaczących marek .  Nasza ambicją i docelowym zamierzeniem jest objęcie oceną modeli wszystkich dominujących producentów i importerów. Liczymy wiec na współpracę ze wszystkimi , bo mądre przysłowie mówi, że  „nieobecni nie mają racji” .
Prowadząc  merytoryczne forum  nie zapomnimy o naturalnie powiązanych z nimi  fotelikach samochodowych , prezentując uśrednione  testy ADAC  i ranking fotelików samochodowych.
Nie kandydujemy do miana   wszystkowiedzących ekspertów,  gdyż jesteśmy świadomi,  że nie  „zjedliśmy wszystkich rozumów” .   Opinie na naszym forum   są  poparte naszym ponad 20 letnim doświadczeniem w branży wózkowej i  niemoderowanym dostęp forumowiczów do komentarzy,  nie przekraczających  granic naszego regulaminu.

W grudniu 2010 ogłoszono wyniki, uważanego za najbardziej wiarygodny i prestiżowy, rankingu Wprost i Money.pl na na najlepsze sklepy online w poszczególnych kategoriach.

Wśród internetowych sklepów  za najlepsze zostały uznane :  dino.sklep.pl ( 1 miejsce wśród sklepów dla dzieci , 6 miejsce wśród wszystkich  specjalistycznych)   i endo.pl ( 2 miejsce wśród sklepów dziecięcych, 9 miejsce wśród wszystkich  specjalistycznych ).

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php