(4.64) Kees K2Go opinie · Mega kompaktowy wózek w przyjaznej cenie – 10% taniej do 15 lutego

Kees K2Go

Kees K2Go

Kees  2019

Ceny

Spacerówka Kekk by Kees K2go  i K2Go Plus to koszt rzędu  700-830 zł cena uzależniona jest od wersji i kolorystyki.

Kupony rabatowe

Ceny holenderskich wózków Kekk by Kees K2g i K2Go Plus są na umiarkowanym , ale niestety wyjątkowo stałym poziomie w większości sklepów internetowych i stacjonarnych, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektórych sprzedawców. Wówczas ceny mogą ulec znacznej redukcji nawet 10%. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższych linków.

Kekk by Kees pełny cennik Kupon rabatowy Kekk By Kees K2Go

Opinie eksperta

W ostatnim czasie na rynku wózków spacerowych wyczuwalny jest nowy trend. Producenci prześcigają się w produkcji coraz  mniejszych, lżejszych i łatwiejszych w obsłudze modeli, często bardziej kompaktowych niż klasyczne parasolki.
Modele te reklamowane są jako tak małe,  że zmieszczą się w damskiej torebce. Jednym z pierwszych na rynku był ekskluzywny i drogi wózek Babyzen Yoyo, później furorę zrobił nieco tańszy niemiecki model GB Pockit. Teraz z kolei pojawił się holenderski Kees K2Go i to na nim skupimy się w tym artykule.

Ranking wózków

Zalety
Podstawowymi atutami K2Go są: niesamowicie niska waga (6.5 kg) i mega kompaktowe wymiary po złożeniu, co w połączeniu z przystępna ceną ( w granicach 780 zł) daje klientom bardzo atrakcyjny produkt. Ponadto wózek cechują wyjątkowo lekkie i intuicyjne prowadzenie oraz szybkie i bezproblemowe składanie.

Różnice między K2go a K2go Plus

  • Wersja z plusem posiada regulowany podnóżek, uproszczony system składania i nowy kosz

Wady
Do mankamentów modelu K2go należą: dosyć mały kosz i brak regulacji podnóżka.  Tak niewielkie wady idą jednak szybko w niepamięć gdyż Kees K2Go ze względu na wymiary to wózek stworzony do samolotu, auta czy na wakacje.  Jeśli jednak wady te są dla kogoś zbyt duże to zawsze może nabyć ulepszony model K2Go Plus.

Dane techniczne

  • po złożeniu wymiar: 46 x 28 x 53cm
  • po rozłożeniu wymiar: 46 x 103 x 63 cm
  • waga wózka zaledwie 6,5 kg !!!

Konkurenci:

Omnio V2,Bumprider Connect,GB Qbit Plus,Cybex Yoki,Cybex Eezy S,CBX by Cybex Etu,Babyzen Yoyo Plus,Baby Monsters Kuki,Quatro Maxi,Easygo Minima,Titaniumbaby Beeyu Vega,Euro cart Spin,Elodie Details Stockholm,Chicco OHlala,Chicco Mini MoZuma Kids Mini,Phil &Teds Go,Hartan Bit,Mountain Buggi Nano

Jedna odpowiedź do “(4.64) Kees K2Go opinie · Mega kompaktowy wózek w przyjaznej cenie – 10% taniej do 15 lutego”

  1. Ania pisze:

    Wozek jest naprawdę świetny;) kupiliśmy go z myślą o wyjazdach, wycieczkach itd. Sprawdził sie na medal! Corka jest zachwycona a’la kierownica 😉 jest niesamowicie lekki, zwinny i bardzo prosto sie go składa. Zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku. Wozek podbija bez problemu na większości drogach, na plazy było najtrudniej ale dał sobie radę :-) posiada regulacje oparcia az do pozycji leżącej. Troszke za krotki podnózek, ale w naszym przypadku w niczym nam nie przeszkadza. Miałam wozek Tako – pozbyłam sie go, teraz mam x-landera z 2016 i kees i zdecydowanie wole Kees :) wybraliśmy kolor multiblue 😉 jest piękny !

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php